Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Erkekler için yükselen bir aksesuvar trendi: Bileklik


Armparty çılgınlığı sürüyor...
Bugüne kadar saatten başka takı takmayan ve "James Bond Bileklik takar mıydı?" diyerek bu trende uzak duran erkekler bile artık farklı düşünüyorlar.
Öne çıkan erkek bileklik modelleri neler?
Kısaca beylere özel bir Armparty dosyası hazırladık...Metal bileklikler
Künye tarzında kalın zincirli bileklikleri bu yıl çokça görüyoruz. Erkek dergilerinin çekimlerinde de sık rastladığımız gümüş ya da altın renkli zincir bileklikler ister tek başına ister farklı bileklikler ile kombine edilerek kullanılabilir. Saat kullanmadığınız bileğinizde tek olarak takarsanız ekstra maskülen bir hava verir. Kısacası bileklik konusunda yeniyseniz, "less is more" felsefesine inanıyorsanız, bu tarz bileklikler size göre...

Metal bracelets for men

Nautical / Denizci temalı bileklikler
Denizci teması son dönemde erkek modasında kendini gösteren bir tema, dolayısıyla takılarda da aynı trendin yayılması kaçınılmaz oldu. Çapalar, oltalar, yelken ipleri, tekne motifleri, dümenler, halatlar... Deniz ile ilgili aklınıza ne gelirse hepsi  bilekliklerde kendini gösteriyor. İster canlı renkler, ister deniz tonları, tercih sizin...

Erkekler için denizci temalı bileklikler

Boncuk bileklikler
Etnik/ Tribal akımın devamında doğal malzemelerden yapılan boncuk bileklikler de hayatımıza girdi. Bu tarz bilekliklerin avantajı, birçok stile adapte edilebilmesi. Örneğin gri yarı değerli taştan bir bilekliği işe giderken bir takım elbiseyle birlikte de kullanabilirsiniz. Üstüste takabilirsiniz. Deri materyalden takılarla kombine edebilirsiniz. Ahşap, cam, yarı değerli taşlar,kurukafalar, kısacası maskülen efektli, klas bir görünüm için size uyabilecek her türlü boncuk bileklik trend.

Men bracelet trend 2014

Deri ve Örgü bileklikler
Deri materyal olarak erkeklere uzak değil.Rock and roll havası veren doğal renklendirilmiş siyah ya da kahve bileklikler halihazırda da kullanılıyor zaten. Özellikle bir tişört ve kot ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Saatleriniz ile, her birinin kayışına uygun renkte bileklikleri farklı farklı takmanız mümkün. Örgü bilekliklere gelince genelde deri örgüler kullanılıyor.Ama ip ve kumaş versiyonları da var. Arkadaş bilekliği denen makrome örgüler ise doğal, denizci, beyaz ya da siyah renklerde iseler kullanılabilir.

Erkek bileklik modası 2014

facebooktwitterinstagrampinterestrss
Moda Motto'da esinlenmek serbest! Moda dediğin başka nedir ki zaten?!


This post first appeared on Moda Motto, please read the originial post: here

Share the post

Erkekler için yükselen bir aksesuvar trendi: Bileklik

×

Subscribe to Moda Motto

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×