Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Kırmızı halının en iyi giyinen erkekleri


Kırmızı halıda sadece kadınlar mı boy gösterir?
Neden birbirinden özenli ve şık beyleri, ödül gecelerinin, davetlerin ardından en iyiler listelerinde tek tük görebiliyoruz?
Bu haksızlığa bir son vermek istedik ve beylerin yıldızlaşan kırmızı halı hallerini biraraya getirdik.
İşte kırmızı halıya şıklığıyla damgasını vuran erkek yıldızlar:Johnny Depp, her daim stil sahibi... Tek tip bir kıyafet anlayışı yok. Ondan her an yeni bir sürpriz gelebilir. Ama bu sürprizlerin bizi hayal kırıklığına uğratmayacağı kesin....


Yakışıklı ve stil sahibi.... Her ikisini de buluşturmak zordur ama bu cilalı keskin stiliyle Brad Pitt, kırmızı halının en dikkat çekenlerinden biri.


David Beckham için de aynı sözlerimiz geçerli. Cool duruşu ve muhteşem vücuduyla her kıyafetin hakkını veriyor.


Kevin Spacey, alışıldık siyahın dışına çıkan centilmenlerden... Bu tonda bir maviyi iyi taşıdığı da aşikar.


Gerard Butler kendisine, cildine, vücut tipine ne yakışır, onu ne parlatır kesinlikle çok iyi biliyor ve bizi hayran bırakan yönlerinden biri de iyi giyinmesi...


Hugh Jackman, ister sokakta, ister kırmızı halıda olsun, hep aynı umursamaz özgüven farkediliyor... Bu klasik smokin ile nasıl duruyorsa, sade bir tişört ve şortla yolda yürürken de aynı hissi veriyor insana... Sonuçta gerçekten çok ama çok şık.


Justin'in bu yarı nostaljik, yarı siyahi cesaretinde ve renkliliğinde tarzı, takdir toplayacak cinsten... 40'lar- 50'lerde Blues ya da  R&B müzik yapan bir müzisyen havası, hem müziğinden hem stilinden yansıyor.


Justin genelde davet ve törenlere sneakerslarını çekip yarı sportif kombinasyonlarla katılıyor. Ama özellikle aradan bu görünümünü çekip çıkarttım çünkü farklı ve onun için "aykırı"!


Kırmızı halı deyince hiç risk almayan ve her daim şık olan bir isim o, kadınların sevgilisi Ryan Gosling...


One Direction, grup olarak tüm davetlere kusursuz, jilet gibi bir ekip olarak katılıyor. Bazen onlar da Justin Bieber gibi spor ayakkabı ve tek ceket ikilisini tercih etseler de, çoğunlukla bu şekilde takım elbise giymeyi seviyorlar.Hepsi şık, hepsi kırmızı halıda son derece gösterişli... Ya ilk 3'ü seçmek gerekse oylarınızı kime verirdiniz? Benim oyum Justin Timberlake'den yana ;)

Bu arada Türkiye'de kırmızı halı yok mu? Elbette var, üstelik gerçekten çok şık isimler de boy gösteriyorlar...
Mesela benim sevgili arkadaşım Baran Fırat. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen Pal FM müzik ödülleri gecesindeki seçimiyle sizce de harika görünmüyor mu? Hatta şöyle soralım:

Baran Fırat'ı, John Newman ve Justin Bieber'ı yanyana koyalım;
hangisi daha genç ve stil sahibi? ;)
Moda Motto'da esinlenmek serbest! Moda dediğin başka nedir ki zaten?!


This post first appeared on Moda Motto, please read the originial post: here

Share the post

Kırmızı halının en iyi giyinen erkekleri

×

Subscribe to Moda Motto

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×