Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

BIAŁA PUCHOWA KURTKA W ZIMOWEJ STYLIZACJI

Hej Kochani!

Dzisiaj mam dla Was prawdopodobnie jedyną zimową stylizację w tym roku. Wybaczcie, ale niestety nie należę do wielkich fanów tej pory roku i najchętniej teleportowałabym się do ciepłych krajów, łapała promienie słońca i biegała w lekkich sukienkach. Do mojego planowanego wyjazdu do Azji jeszcze niemalże miesiąc, więc póki co pozostaje mi zaszycie się na stałe pod kocem, wypijanie litrów herbaty/gorącej czekolady/kakao i oglądanie Netflixa. (Co oglądacie aktualnie? Dajcie koniecznie znać!)

Biała puchowa kurtka

Z racji jednak, że od czasu do czasu muszę wyjść z domu, zaopatrzyłam się w piękną białą puchową kurtkę. Pamiętam, że jako dziecko na zimę preferowałam wyłącznie białe kurtki, czego nie do końca popierała moja mama. Kończyło się na tym, że co kilka dni musiałam prać tę swoją idealną białą kurtkę. Cóż… Tak będzie pewnie i tym razem. Co nie zmienia faktu, że jestem w niej totalnie zakochana!

Mam też super ciepłą bluzę z rogami…

…i ogonkiem! ;>

kurtka – NA-KD, bluza – House, jeansy – Zara, buty – DeeZee, zegarek – Elixa

Mam też super buty. Chyba najfajniejsze zimowe buty, jakie widziałam w tym roku, choć do dzisiaj nie wiem, który to prawy, a który lewy! ;)

Na dzisiaj to już tyle. Mam nadzieję, że jest Wam ciepło gdziekolwiek jesteście i że moja dzisiejsza stylizacja przypadła Wam do gustu. Zdjęcia zrobiła moja przyjaciółka Kasia podczas piątkowego wypadu do hotelu Bacówka Radawa SPA (piszę to, bo wiem, że będziecie pytać:D). Miejsce jest cudowne! I są też owce! Kto nie kocha owiec?

Trzymajcie się ciepło!

The post BIAŁA Puchowa Kurtka W ZIMOWEJ STYLIZACJI appeared first on Plaamkaa | Joanna Kieryk.This post first appeared on Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle, please read the originial post: here

Share the post

BIAŁA PUCHOWA KURTKA W ZIMOWEJ STYLIZACJI

×

Subscribe to Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×