Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

STYLIZACJA NA DZIEŃ KOBIET + ŻYCZENIA

Hej Dziewczyny!

Dzisiaj mam dla Was wyjątkowy wpis z okazji Dnia Kobiet – pełen życzeń i różowych zdjęć! :)

Czego Wam życzę?

  • Przede wszystkim ogromnych pokładów energii, żeby każdy dzień kończyć z satysfakcją i uśmiechem na twarzy.
  • Odwagi do podejmowania decyzji, bo zmiany, jakiekolwiek by nie były, zawsze wychodzą nam na dobre.
  • Zrozumienia, że praca jest ważna, ale zdecydowanie co innego daje szczęście.
  • Czasu, w którym możecie zadbać o siebie oraz swoich bliskich.
  • Poznawania siebie coraz lepiej z każdym dniem i akceptacji zarówno swoich zalet, jak i wad.
  • Uświadomienia sobie, co jest dla Was priorytetem i dążenia do realizacji wyznaczonych celów.
  • Nie dajcie sobie wmówić, że istnieje jedyny słuszny model postępowania – róbcie to, na co macie ochotę, nie to, czego oczekują od Was inni. To Wasze życie i nikt za Was go nie przeżyje, ani tym bardziej nie poniesie konsekwencji Waszych wyborów.
  • I nie bądźcie dla siebie zawistne, bo wśród nas, kobiet, niestety często się to zdarza – pamiętajcie, że karma zawsze wraca.

Stylizacja na Dzień Kobiet

A z Okazji Dnia Kobiet przygotowałam zdjęcia z wyjątkowo dziewczęcą stylizacją, robione w miejscu, które miałam na oku jeszcze przed wylotem do Azji – w uroczej, różowej lodziarni. Wybraliśmy się tam w ubiegłą sobotę z samego rana i zrobiliśmy sesję zdjęciową. Na szczęście, w Azji nikogo nie dziwi, że robisz milion zdjęć, bo tu każdy na każdym kroku robi zdjęcia i myślę, że głównie ze względu na to w Chiang Mai jest tyle fajnych miejscówek, które idealnie sprawdzają się jako tła do zdjęć. Wiadomo, darmowa reklama lokalu! :) To moja pierwsza sesja zdjęciowa z lodami i przyznam, że nie było łatwo. W temperaturze ponad 30 stopni Celsjusza lody topią się dosyć szybko! :D Było dużo zabawy, ale myślę, że daliśmy radę!

sukienka – Sugarfree, buty – DeeZee, bransoletki – targ w Chiang Mai

Dodatkowo chciałam Wam się pochwalić moim nowym manicure hybrydowym. Wykonałam go własnoręcznie! Jak na moje zdolności manualne, czy raczej ich zdecydowany brak, to jestem z siebie bardzo dumna! :D Wybrałam słodki, różowy kolor od NeoNail – Bubble Gum. Uwielbiam ten odcień! A Wy jakie kolory najczęściej nosicie na paznokciach?

Dziewczyny, kończę wpis, bo muszę się spakować – dzisiaj lecimy do Kambodży na 10 dni. Spędźcie ten dzień w jak najbardziej przyjemny sposób! I nie przejmujcie się kaloriami – dzisiaj nie warto! ;)

Buziaki!

zdjęcia - Mateusz, retusz - ja

The post STYLIZACJA NA DZIEŃ KOBIET + ŻYCZENIA appeared first on Plaamkaa | Joanna Kieryk.This post first appeared on Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle, please read the originial post: here

Share the post

STYLIZACJA NA DZIEŃ KOBIET + ŻYCZENIA

×

Subscribe to Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×