Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

CZY BLOGOWANIE TO DLA MNIE PRACA? || MAJORKA #5

15.05.2017

Majorka, Can Picafort. Spędzę tu najbliższy tydzień. Przyleciałam z walizką wypełnioną po brzegi ubraniami – jak na blogerkę modową przystało. Mój chłopak patrzy z niedowierzaniem, gdy w trakcie rozpakowywania wyciągam z walizki szóstą parę butów. „Serio, po co Ci aż 6 par butów?!”. Odpowiadam ze spokojem w głosie: „No jak to po co? Czy po tylu wspólnych wyjazdach jeszcze Cię to dziwi? :D”. Zostawia to bez odpowiedzi. Dyplomata.

Chwilę później wyliczam w głowie i przy okazji na głos, ile materiałów zdjęciowych muszę przygotować w trakcie tego tygodnia. On pyta, po co pracuję na wakacjach. Odpowiadam, że blogowanie to dla mnie nie praca, a sama przyjemność. I ja naprawdę lubię to robić. Baa! Ja to uwielbiam! Ciągle tęsknię do wyjazdów. Szukam każdej możliwości, by wyjechać. Czekam na każdy wyjazd. Odliczam minuty i dni. Niecierpliwię się. Planuję stylizacje z najdrobniejszymi szczegółami. Jestem tym totalnie pochłonięta. Żyję dla tych wyjazdów. W zasadzie dopiero wtedy czuję, że żyję.

Lubię wakacje. Lubię, gdy budzimy się razem. Bez pomocy budzika. Promienie słońca wpadają delikatnie przez okna. Za oknem gwar. Miasteczko żyje swoim życiem od samego rana. Wstaję. Ubieram się. Bez grama makijażu idę do miejscowej kwiaciarni. Kupuję 4 białe róże. Tyle właśnie potrzebuję do dzisiejszej zaplanowanej sesji. Patrzę na nie i uśmiecham się sama do siebie. Marzę o tym, by każdy mój dzień wyglądał w ten sposób.

15.06.2017

Przez ostatni miesiąc sporo zrozumiałam. Od dawna wiem, że jestem pracoholikiem, ale nie zauważyłam, że gdzieś w tym pracoholizmie zatraciłam siebie. Uświadomili mi to moi bliscy. Zatraciłam uśmiech i optymistyczne podejście do życia. Rozwiązywanie problemów przestało przychodzić z taką łatwością jak dotychczas. To już nie była kwestia kiepskiej pogody czy słabszego dnia. Zaczęłam konsultacje z profesjonalnym coachem. Już po pierwszej rozmowie cieszyłam się od ucha do ucha (wkrótce Wam o tym napiszę). Zrobiłam badania krwi. Okazało się, że mój kortyzol (hormon stresu) jest kilkukrotnie wyższy niż powinien. Lekarz, gdy zobaczył wyniki, powiedział „Proszę powtórzyć te badania z samego rana”. A ja przecież robiłam je w poniedziałek rano. Dotarło do mnie, że muszę przystopować, wszystko przewartościować i zacząć od nowa. Mam w sobie coraz więcej siły, entuzjazm i chyba znowu mam tę moc, o której tyle pisałyście mi w ankiecie w styczniu. Biorę się w garść i do dalszej pracy – tej przynoszącej satysfakcję i dużo uśmiechu. Trzymajcie za mnie kciuki! :) 

PS Poniższe sesja została zrobiona na Majorce na pięknym polu maków, które znaleźliśmy przez zupełny przypadek. :)

sukienka – Ezuri, kapelusz – TK Maxx

zdjęcia - Marcin, postprodukcja - Ida

The post CZY BLOGOWANIE TO DLA MNIE PRACA? || MAJORKA #5 appeared first on Plaamkaa | Joanna Kieryk.This post first appeared on Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle, please read the originial post: here

Share the post

CZY BLOGOWANIE TO DLA MNIE PRACA? || MAJORKA #5

×

Subscribe to Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×