Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

KOLOR ROKU 2017 GREENERY W STYLIZACJI || JAK UBRAĆ SIĘ NA WIELKANOC?

Kolor roku 2017 – Greenery

Kolor roku 2017 Greenery – co w tym dziwnego? W grudniu 2016 roku Instytut Pantone zaskoczył absolutnie wszystkich, gdy kolorem nadchodzącego 2017 roku ogłosił świeży żółto-zielony odcień, czyli Greenery. Początkowo mocno mnie to zdziwiło, bo jak po pastelowych, delikatnych, idealnie rozbielonych Serenity i Rose Quartz przestawić się na soczysty odcień zielonego jabłka? Hmm… Z drugiej strony doszłam do wniosku, że można było się tego spodziewać. Same przyznajcie – od dłuższego czasu coraz bardziej popularne są motywy roślinne. Mam tu na myśli oczywiście minimalistyczne zdjęcia z gałązką palmy jakich wiele. Ten motyw zawładnął Instagramem oraz wszelkimi sesjami zdjęciowymi, a należy dodać, że Instytut Pantone przy wyborze barwy roku kieruje się przede wszystkim obserwacjami rynku. Amerykańska firma wybiera kolor, który najlepiej odzwierciedla nastroje społeczne oraz aktualnie panujące trendy zarówno w modzie, jak i architekturze.

kolor roku 2017 greenery

Kolor roku 2017 Greenery – dlaczego?

Według Instytutu Pantone kolor roku 2017 Greenery to kolor odświeżający i odżywczy, który jest symbolem nowego początku. To zwiastun pierwszych dni wiosny, gdy natura budzi się do życia. To kwitnące liście i bujna roślinność. To również symbol eko, a co za tym idzie zdrowego stylu życia, świadomego podejścia do odżywiania oraz dbałości o środowisko. Rok 2017 wg Pantone to czas, w którym należy odetchnąć, wrócić na łono przyrody, zadbać o siebie, swoje zdrowie oraz otaczającą nas przyrodę.

Kolor Greenery w modzie

Początkowo byłam przerażona tym wyborem. Następnie ochłonęłam i doszłam do wniosku, że nie taki Greenery straszny jak go malują i w sumie lubię nasycone kolory. Przecież nie bez powodu już drugi rok z rzędu zielone Ray-Bany to moje ulubione okulary! ;) Jeszcze w styczniu zaczęłam szukać zieleni w sieciówkach i znalazłam… NIC. Na szczęście w marcu mój los się odmienił i pewnego popołudnia dostrzegłam ten aktualnie najpiękniejszy płaszcz w mojej szafie. W kolorze żółto-zielonym. Musiałam Wam go pokazać! I oto on… ♥

Dajcie znać co sądzicie i czy widzicie kolor Greenery w swojej szafie! :)

koszula – Wólczanka

płaszcz – Reserved (aktualnie przeceniony)

jeansy – Stradivarius

torebka – Tous

szpilki – DeeZee

okulary – Ray-Ban


PS Zapraszam Was na mój najnowszy artykuł dla portalu Allani! Piszę o tym jak ubrać się na Wielkanoc – myślę, że dosyć przydatny tekst jak na czwartek tuż przed Wielkanocą. :))

zdjęcia – Klaudia, postprodukcja – Ida

The post Kolor Roku 2017 GREENERY W STYLIZACJI || JAK UBRAĆ SIĘ NA WIELKANOC? appeared first on Plaamkaa | Joanna Kieryk.This post first appeared on Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle, please read the originial post: here

Share the post

KOLOR ROKU 2017 GREENERY W STYLIZACJI || JAK UBRAĆ SIĘ NA WIELKANOC?

×

Subscribe to Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×