Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

İnceleme: Pokemon Uranium (ve İndirme Linki)

Pokemon Uranium yıllardır geliştirilmekte olan ücretsiz bir fan Pokemon oyunu. Oyun geçen hafta çıktı ve ne yazık ki birkaç gün içinde The Pokemon Company’nin avukatları geliştiricilere ulaşıp indirme linklerini sildirdi.

Oyunu kısaca açıklamak gerekirse, Tandor bölgesinde geçiyor ve yüzlerce yeni Pokemon var (Geliştiriciler burada bir pokedex hazırlıyor). Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Pokemon UraniumOyunun oynanışı klasik pokemonlara gayet benzer. NDS için olan 3 boyutlu Pokemon oyunlarından öncekine benzer bir görüntüsü var. Oyunun haritası gerçekten büyük, sadece gezerek bile birkaç saat harcayabilirsiniz.

Oyun sadece bilgisayar için çıktı, bu yüzden mobil cihazlarınızın mağazasında bu isimde bir uygulama görürseniz indirmemenizi öneririm.

Oyunu bu adresten indirebilirsiniz.

Oyunu kurmak için pokemon_uranıum_1.0.msi yazan dosyayı indirip kurun. Kurunca pokemon_uranium_patch_1.0.1.rar dosyasını indirin ve içindeki dosyaları C:\Program Files (x86)\Pokemon Uranium Team\Pokemon Uranium 1.0\ klasörüne çıkartın. Oyunu açmak için Uranium.exe’ye çift tıklayabilirsiniz.

Eğer oyun yavaş çalışıyorsa buradan yada buradan dosya çıkartıcıyı indirin. İçindeki exe dosyasını çıkartın ve çalıştırın. Files menüsünden Open File’ı seçin, ve sonra C:\Program Files (x86)\Pokemon Uranium Team\Pokemon Uranium 1.0 klasörünün içindeki Uranium.rgssasd dosyasını seçin. Yüklenince Tools menüsünden Extract All Files özelliğini seçin. İşlem bitince exenin çalıştığı klasörde Extract adında bir klasör olacak, onun içindeki iki klasörü C:\Program Files (x86)\Pokemon Uranium Team\Pokemon Uranium 1.0 klasörüne kopyalayın ve Uranium.rgssasd dosyasını silin. Oyunu çalıştırdığınızda çok daha hızlı çalışmalı.This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

İnceleme: Pokemon Uranium (ve İndirme Linki)

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×