Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

CS:GO Space Soldiers Takımından Paz’ın Röportajı

CS:GO Space Soldiers Takımından Paz’ın Röportajı

– Counter-Strike oynamaya ne zaman başladın ? Bir profesyonel takıma girmen ne kadar sürdü ?
12 yaşımdayken CS 1.5 oynamaya başladım. CS:GO’dan önce hiç profesyonel olarak oynamadım ve 2015’te profesyonel oldum.

– Kişisel ve takım olarak günde kaç saat antrenman yapıyorsunuz ? Oyundan hiç sıkılıp uzaklaşmak istiyor musun yoksa tamamen odaklanarak mı oynuyorsun ? Eğitimine devam edecek veya CS dışında başka bir iş yapacak mısın ?
Takımca 4 ile 5 saat arası antrenman yapıyoruz, ayrıca takımdaki herkes kendi antrenmanını da yapıyor. Bazen oyundan sıkılıp uzaklaşmak istediğim oluyor ancak olabildiğince odaklanmaya çalışıyorum. Tam gün CS oynuyorum ve bu yıl üniversiteye başlayacağım.

– Space Soldiers’a nasıl katıldın ve yeteneğini kim keşfetti ? Ülkendeki en iyi takımdan davet aldığında ne hissettin ?
Phoneix takımında oynadığım zaman takım menajerimiz “hardstyle” beni fark etti. Space Soldiers karşısında iyi bir performans sergiledeğime inandım. Despe beni ulusal takım denemelerine davet etti. Ülkemdeki en iyi takıma davet aldığıma duyunca çok mutlu oldum.

– Takıma katıldıktan sonra ilk LAN turnuvan olan Copenhagen Games turnuvasında yarı finallere kaldınız. İlk deneyimin büyüleyici ve heyecanlı mıydı ?
İlk uluslararası LAN turnuvam olduğu için aşırı gergindim faka Daha sonra normal bir turnuvaymış gibi hissettim. Yarı finale kalmaktan daha iyi bir sonuç elde edebilirdik.

– Online veya LAN oynamanın ping den dolayı senin için büyük bir farkı var mı ?
Ping çok büyük bir sıkıntı dolayısıyla LAN oynamak benim için her zaman daha iyidir. Ayrıca LAN maçlarda oyuna odaklanmak daha kolay oluyor ve eğlenceli de.

– Asus RoG Yaz turnuvasını playofflarda harita kaybetmeden kazandınız. Bu Space Soldiers’ın ilk uluslararası LAN zaferiydi ve bunda senin büyük bir rolün vardı. Bu etkinlik hakkında birkaç kelime söyleyebilir misin ?
Asus Rog Yaz turnuvasının bizim için iyi gittiğini ve ilk LAN turnuvamı kazandığım için keyifli olduğumu söyleyebilirim. İyi performans sergilemek beni iyi hissettirdi.

– Xantares ile oynamak nasıl bir his ? Onun takımdaki durumu nasıl ? Yurt dışından teklifler almasına rağmen Space Soldiers’ta kalmak istemesi senin ve takımın için ne ifade ediyor ?
Xantares ile oynamanın güzel bir tecrübe olduğunu söyleyebilirim. Ondan çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam edeceğim. Takımda kalma sebebi bize inanması ve bunu kırmamak için elimizden geleni yapıyoruz.

– Takım olarak ilerdeki hedefleriniz neler ? LAN turnuvalara daha fazla davet bekliyor musunuz ?

Turnuvalardan Daha Fazla Davet bekliyoruz. Örneğin Dreamhack Bucharest’ten davet almak çok güzel olabilirdi.

– Sence Türkiye’de yükselebilecek başka bir takım var mı ? Ülkende yetenekli oyuncular var mı ?

Türkiye’de bir sürü yetenekli oyuncu var ve onların gelecekte yükseleceklerine eminim.

– Bu seneki Türkiye milli takımı TWC’de bereye kadar gidebilir ? Space Soldiers ve Dark Passage oyuncuları ile karışık bir kadro görebilir miyiz ?

Kadroda çok yetenekli oyuncular var ve bence gelecek maçlarda çok iyi sonuçlar alacağız.

– Kişisel olarak hedefin nedir ? Zamanla tecrübe kazanarak daha iyi olacağını düşünüyor musun ?

Sürekli daha iyisini yapmaya uğraşıyorum ve en iyiler arasına girmem istiyorum.This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

CS:GO Space Soldiers Takımından Paz’ın Röportajı

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×