Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

İnceleme: Poly Bridge

Çoğumuz ya flash oyunların zamanında ya da mobil cihazlardaki “Bridge Constructor” serisi ile bir “Bridge Builder” tipi Oyun oynamıştır. Eğer oynamadıysanız, kısaca mimari ve mühendislik üzerine kurulu bir puzzle oyunu tipi diyebilirim.

Eski klasik köprü yapma oyunları aksine bu oyunda çok daha fazla içerik var. Oyunda dahili olarak yüzden Fazla Seviye Var, bunlarla beraber Steam Workshop desteği sayesinde şu anda topluluk tarafından yaratılmış 7750den fazla seviye var. Oyunda 6 materyal var: Yol, Tahta, Çelik, Hidrolik, Halat ve Demir Halat. Bu materyallerle çok farklı şeyler oluşturabiliyorsunuz. 8 araba, 3 gemi ve 3 uçak türü de var, bunların yollarının dışında bir dizayn yada hidrolikle geçmeden önce açılıp kapanan dizaynlar yapmanız gerekiyor, anlayacağınız oyun kendisini çok tekrar etmiyor.

Bu oyun az da olsa çok da olsa biraz düşünme gerektiriyor, bu yüzden çok düşünce gerektiren oyunların hayranı değilseniz almanızı önermem. Seviyeler giderek zorlaşıyor, bunu da aklınızda tutmanızı öneririm.

Oyunun görüntüleri flash ve mobil oyunlara bin basıyor. Sade ve kaliteli dizaynı oyuna eğlence katıyor. Oyunun fizik motoru gayet iyi. Düşük güçte bir bilgisayarda oynasam da 720p’de 60fps oynayabiliyorum.

Oyunun incelemelerinde çoğu kişi (özellikle Türkiye’de :/) fiyattan hoşlanmadığını belirtmiş. Ben bu oyunu 10 saat oynadım ve daha beşte birini bitirdim. 50 saatlik bir oyun için bence 20 TL makul bir fiyat. Bence eğer bu oyunu seveceğinizi düşünüyorsanız ve fiyatın sizin için sıkıntı olacağını düşünmüyorsanız almaya değer.

Bu arada That’s Game Bro ailesine merhaba demek istiyorum. Ben yeni yazar Arda Özkal, Steam’de bir oyun koleksiyoncusu ve bir yazılım geliştirici. Umarım bu yazımı beğenmişsinizdir, eğer katılmadığınız bir nokta yada bir sorunuz varsa lütfen yorumlar (yada Steam) üzerinden sormaktan çekinmeyinThis post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

İnceleme: Poly Bridge

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×