Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Robert Pattinson’un Batman’inden İlk Görüntü

Ne zamandır tartışmalar, karşıt görüşler Batman hayranlarının arasında varlığını sürdürmeye devam ediyor. Robert Pattinson altına girdiği Batman rolünü layığıyla taşıyabilecek mi?

Hepimiz Robert Pattinson’un son zamanlarda başarılı bir oyuncu olarak, oldukça iyi işlerde oldukça iyi sonuçlar çıkardığı, kendini kanıtladığı konusunda hemfikiriz. Robert Pattinson’un Alacakaranlık serisi ile önyargı yaratan oyunculuk kariyeri High Life, The Lighthouse gibi filmlerde önümüze serdiği muhteşem performası ile bizce temize çıkmış durumda.

Batman, ağırlık olarak, beklentiler olarak altına girmesi oldukça güç bir karakter. Filmin yönetmeni Matt Reeves sonunda bunca tartışmaya sebep olan Batman’i görücüye çıkardı ve bu teaserı paylaştı. Önümüzdeki sene çıkacak olan filmde nasıl bir Batman ile karşı karşıya olduğumuz hakkında ufak da olsa bir ipucu oldu bizler için.

Oyuncudan beklentinizin ne olduğunu gözetmeksizin tüyler ürperten bir teaser var karşımızda.This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

Robert Pattinson’un Batman’inden İlk Görüntü

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×