Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

PUBG Tarihinin En Büyük Turnuvasını Hazırlıyor!

Polygon internet haber sitesinin raporuna göre PUBG Şirketi bu yaz Almanya’nın Berlin kentinde en büyük turnuvasını düzenleyecek. Bu büyük PUBG turnuvasına davet alan takımlar yazarken bile zorlandığımız $2,000,000‘lık ödül havuzundan pay almak için yarışacak.

Verilen bilgilere göre turnuvaya katılması beklenen takımların sayısı 20 olacak. Turnuva tarihinin ise 25 Temmuz ile 29 Temmuz arasında sürmesi planlanıyor. Turnuvaya katılacak takımların Kuzey Amerika, Asya ve Avrupa bölgelerinden seçilmesi bekleniyor.

PUBG şirketi ayrıca bu turnuvayı izleyicilere en iyi şekilde izletmek için geliştirdiği gelişmiş oyun içi kameraları ve anlık tekrar oynatmalarıyla yayınların daha kaliteli bir şekilde izlenmesine olanak sağlayacak.

Bu turnuva PUBG şirketinin düzenlediği ilk turnuva değil fakat ödül havuzu bakımından hazırladığı en büyük turnuva olacak. PUBG şirketi Ağustos 2017’de $350.000’lık  Gamescom Invitational turnuvasını hazırlamıştı.This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

PUBG Tarihinin En Büyük Turnuvasını Hazırlıyor!

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×