Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Hangi Kulaklığı Almalıyım? En iyi ve en ucuz oyuncu kulaklıkları

Eğer FPS oyuncusuysanız kulaklık sizin için hayati önem taşıyor diyebiliriz. Oyun içerisindeki seslere hakim olmanız sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Rakibinizin nereden geldiği, hangi silahla ateş ettiği gibi bilgileri ses yoluyla edinmenize yarayan oyuncu kulaklıklarını giriş, orta ve yüksek seviye olarak üçe ayırdık. Bu üç fiyat aralığında sizler için en iyisi dediğimiz kulaklıkları seçtik ve inceledik.

Giriş Seviyesi (Ucuz) Gaming Kulaklık

SS SİBERİA 150

SteelSeries Siberia 150 KulaklıkSteel Series markasının giriş seviyesi oyuncu kulaklığı olan SS Siberia 150, 170 TL gibi bir fiyat ile Türkiye pazarında bulunabiliyor. Kulaklığın en önemli özelliği kaliteli bir sanal 7.1 ses desteği sunuyor olması. Ses kalitesinin yanı sıra RGB aydınlatmaya sahip olan kulaklık hem görünüş, hem ses kalitesi, hem de rahatlık açısından kullanıcıların yanında yer alıyor.

Orta Seviye Oyuncu Kulaklığı

HYPERX CLOUD

HyperX Cloud Oyuncu KulaklığıHyperx markasının orta seviye oyuncu kulaklığı olan CLOUD, 300 TL gibi bir fiyat ile Türkiye pazarında bulunabiliyor. Kulaklığın ses kalitesinden sonra ki en önemli özelliği şüphesiz ki rahatlık. Kulak yapısının şeklini alan padleri ile kulağınızı ağrıtmadan uzun süreli kullanım sunuyor. Pratik tak, çıkar mikrofonu iletişim için yeterli seviyede.

Yüksek Seviye (Profesyonel) Gaming Kulaklık

LOGİTECH G633 7.1

Logitech G633 En iyi ses kasma kulaklığıLogitech markasının yüksek seviye oyuncu kulaklığı olan G633, 700 TL gibi bir fiyat ile Türkiye pazarında bulunabiliyor. Kulaklığın en önemli özelliği gerçek 7.1 ses desteğinin olması. Bu özelliğin yanı sıra rahatlığı da göze çarpıyor. Bu özelliklere ek olarak RGB aydınlatması da bulunuyor. Bu kulaklık hakkında söylenebilecek pek fazla söz yok. Fiyatının hakkını veriyor, ses kasmak için bire bir…This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

Hangi Kulaklığı Almalıyım? En iyi ve en ucuz oyuncu kulaklıkları

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×