Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

HellRaisers kadrosunda değişiklik!

Son gelen başarısızlıklardan dolayı kadro değişikliğine giden başka bir takım da Hellraisers oluyor ki birkaç gün önce minöre katılmayı başaramamışlardı.

Merak etmeyin Woxic hala durduğu yerde duruyor ancak takımın çok uzun zamandır oyuncusu olan  Patrik “Zero” Žúdel yerini Kristjan “FejtZ” Allsaar’a bırakıyor.

Kristjan “FejtZ” Allsaar tekrar Avrupa’da oynayacak.

STYKO ve Bondik’in ardından Zero da kendisini transfer listesinde buldu ki bence doğru bir karar çünkü oynadıkları son 4 kapalı elemede en düşük performans–ortalama 0.81– sergileyen kendisiydi.

Zero açıklamasında düşük performansının ana sebebi olarak kendine güveninin azlığını gösterdi.

Bir sürü elemede başarısız olduktan sonra bir şeylerin değişmesi gerektiğini hepimiz anlamıştık ki o değişiklik ben oldum. CS oynarken kendime olan güvenim son 1 ay boyunca eskisine göre çok azdı ve bu da oynayışımı önemli bir şekilde etkiledi. Bunun bir çok sebebi var – Okulda mezun olacak olmam, rollerdeki küçük değişiklikler ve dahası – ama yeni bir başlangıcın bana bayağı yardımı dokunacak gibi gözüküyor.”

Takım koçu  Ivan “Johnta” Shevcov, Zero’nun kendine biraz zaman ayırmasını sağlamanın iki tarafa da yardım edeceğini belirtti.

Estonyalı oyuncu (kendisi son zamanlarda Çin takımlarıyla oynuyordu) Hellraisers ile ilk maçını bu akşam Astralis’e karşı (ESL Pro League) oynayacak.This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

HellRaisers kadrosunda değişiklik!

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×