Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

ex-DP’ye ESEA’da Bir Maç Daha

ESEA Premier 24. Sezon kapsamında ex-Dark Passage bir maça daha çıkıyor. Dün gece yaşanılan teknik aksaklıklarla faciaya doğru sürüklenen ve iptal edilen Bpro maçından sonra bu akşam 22:00’da (14 Mart) temsilcimiz Crowns karşısına çıkıyor. Bo1 formatında oynanacak olan maç Mirage haritasında yapılacak. Maçın yayını ESL Türkiye tarafından Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

ex-DP ekibi daha önce Crowns ekibiyle 3 haritada karşılaşmış ve 2’sini kazanmış. Kaybettiği harita ise 16-14’lük Mirage mücadelesi olmuş. Bu akşamki harita yani… Ama Crown ekibi o maç oynandığı zamanki kadrosundan 2 oyuncuyu kaybetmiş durumda. Temsilcimizde de aynı durum mevcut lakin ben ex-DP’nin bu maçtaki şansını %80 olarak görüyorum. Eğer oranı iyiyse evi arabayı basabiliriz bu akşam ex-DP’ye. Çünkü temsilcimiz bu turnuvada yukarılara tırmanmak için elinden geleni yapacaktır. Şu anda 6 maçta 2 galibiyetleri var sadece. Daha önlerinde oynanacak en az bu kadar daha maç var. Ümitlerin erkenden söneceğini zannetmiyorum.

ex-DP’ye ESEA’da Bir Maç Daha yazısı ilk önce That's Game Bro üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

ex-DP’ye ESEA’da Bir Maç Daha

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×