Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

IdleMaster Hataları ve Çözümler

IdleMaster Programı Hatalar ve Çözümler

Idle Master çalışıyor  ama hiç Steam Trading Card indirmiyor

Steam trade kartları oyunun Steam üzerinde 2 saat oynanması sonrasında düşmeye başlar. Idlemaster oyunları aynı anda rölantiye alıp bu sürenin dolması ile beraber oynamaya başlar. Idle Master kartların normalde düştüğü süreden daha hızlı düşmesini sağlamıyor, ve her oyunun kart düşme oranı birbirinden farklı. Kontrol edeceğiniz bir diğer şey ise Steam profilinizin sizi “Oyunda” gösterip göstermiyor olduğu. Eğer Steam sizin “Oyunda” olduğunuzu düşünmüyorsa, ayarlarınızda bir sıkıntı var demektir.

IdleMaster Çalışmıyor?

  • Programı kaldırıp, tekrar indirerek temiz bir kurulum ile tekrar deneyebilirsiniz. Diğer yazımızı inceleyebilirsiniz: IdleMaster Nedir? Steam idlemaster Nasıl Çalışır?
  • Microsoft .NET Framework 4.5 programının bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun. Tekrar indirip yükleyebilirsiniz.

IdleMaster Steam’e Bağlanamıyor!

  • Öncelikle steam programının açık olduğunu ve online gözüktüğünüzden emin olun.
  • Steam programı ile Idlemaster programına aynı steam hesabı ile giriş yaptığınızdan emin olun.
  • Steam hesabınız mail kodu, steam guard veya mobil onay gibi ek güvenlik adımları içeriyor ise, bunları uygun şekilde etkinleştirmeyi unutmayın.
  • Son olarak, eğer Steam programını yönetici olarak çalıştırıyor iseniz aynı şekilde idle master programını da yönetici olarak çalıştırmalısınız.

IdleMaster yönetici olarak nasıl çalıştırılır?

Idle master programının .exe dosyasını bulmak biraz zor olabilir. Şu klasörde bulabilirsiniz:

C:/Users/[PCAdı]/AppData/Local/Apps/2.0/[Karakterler]

Deneme yanılma yoluyla yukarıdaki klasörlerin içerisinde idlemaster çalıştırma programını bulup Sağ Tık > Uyumluluk > Bu programı yönetici olarak çalıştır diyerek sorunu çözebilirsiniz.

The post IdleMaster Hataları ve Çözümler appeared first on FIFA Oyunları.This post first appeared on FIFA Oyunları - Oyun Dünyasından Haberler, please read the originial post: here

Share the post

IdleMaster Hataları ve Çözümler

×

Subscribe to Fifa Oyunları - Oyun Dünyasından Haberler

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×