Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Umiejętności piłkarzy FIFA 18

Umiejętności piłkarzy FIFA 18

Poznaliśmy pierwsze oficjalne umiejętności piłkarzy FIFA 18, jak dotąd wielu mogło jedynie przewidywać jak twórcy gry ocenią każdego z poszczególnych zawodników jednak po targach Gamescom w Kolonii znamy już oficjalne oceny największych gwiazd w FIFA 18. Jest parę zmian na szczycie, niektórzy zawodnicy mogą się cieszyć ponieważ ich wysiłek na boisku został wynagrodzony i w najnowszej odsłonie FIFA 18 ich ocena na wirtualnym boisku została podwyższona, nie wszyscy jednak dostąpili tego zaszczytu i niektóre gwiazdy muszą pogodzić się z bolesnym spadkiem ich umiejętności w FIFA 18.

Oficjalne umiejętności piłkarzy FIFA 18

Umiejętności piłkarzy w Fifa 18 - Robert Lewandowski
Robert Lewandowski – 91

Największa gwiazda kadry Adama Nawałki oraz najlepiej zarabiający piłkarz Bundesligi – Robert Lewandowski może być zadowolony ponieważ osoby odpowiedzialne za przyznawanie umiejętności piłkarzy FIFA 18 nagrodzili jego ciężką pracę pod bramką rywali i zmienili jego ocenę w Fifa 18 w górę. W poprzedniej wersji FIFY polak posiadał ocenę 89 w FIFA 18 Robert Lewandowski został oceniony na 91 to bardzo wysoko, potwierdza to również że „Lewy” to światowy top.

Umiejętności piłkarzy fifa 18- Toni Kroos
Toni Kroos 90

Filar środka pomocy Realu Madryt zaliczył wraz ze swoją drużyną wspaniały sezon, zdobywając Mistrzostwo Hiszpanii i Ligę Mistrzów. Wspaniała gra Toniego Kroosa niepozostała bez echa i w FIFA 18 dostał ocenę – 90. To awans o dwa oczka w stosunku do poprzedniej wersji gry.

Umiejętności piłkarzy Fifa 18- Casemiro
Casemiro – 85

Wspaniała gra i postęp jaki zrobił Casemiro – filar środka pola Realu Madryt, był bezdyskusyjny tak samo jak podwyższenie jego oceny w FIFA 18 z 82 do 85. Można mieć jedynie wątpliwości czy 85 to nie za mało jak na zawodnika tej klasy.

Umiejętności piłkarzy Fifa 18- Pogba
Paul Pogba – 87

Puchar Ligi Angielskiej, Liga Europy i bramka w finale tych rozgrywek widocznie nie stanowiły zbyt mocnego argumentu by podwyższyć a nawet utrzymać ocenę Pogby względem FIFA 17, dlatego też spadła ona z 88 do 87.

Umiejętności piłkarzy Fifa 18- Robben
Arjen Robben – 88

Robben jest jak wino? Im starszy tym lepszy? Zdaniem twórców FIFA 18, zdecydowanie tak! Jego ocena została podwyższona o jedno oczko z 87 do 88.

Kolega z drużyny Robbena, młody i utalentowany Renato Sanches nie ma powodów do optymizmu ponieważ jego słaba gra poskutkowała obniżeniu jego noty z 78 na 76… może dlatego On i Bayern zdecydowali się aby na razie udał się na wypożyczenie do Swansea 😉

Umiejętności piłkarzy Fifa 18- Robben
Cristiano Ronaldo – 94

Ocena umiejętności głównej twarzy FIFA 18, czyli Cristiano Ronaldo pozostanie bez zmian. Portugalczyk otrzymał notę 94. Ocena nie zmieniła się również w przypadku innych gwiazd takich jak Neymar (92), Manuel Neuer (92), Franck Ribery (86) oraz Julian Draxler (84).

Niewielki awans swoich umiejętności o jeden punkt zaliczyli także Joshua Kimmich (81), Ceballos (78).
O dwa oczka awansował  Niklas Suele  a o trzy Sebastian Rudy, Leroy Sane (82).

A wy jak oceniacie, noty wystawione poszczególnym zawodnikom przez twórców FIFA 18? Trafione czy może coś byście zmienili ;)?

Kliknij tutaj aby sprawdzić listę 100 najlepszych piłkarzy FIFA 18

Fifa 18 generator coinsów

Jeśli nie chcesz czekać aż uda Ci się zdobyć odpowiednią ilość coinsów aby zbudować wymarzoną drużynę, możesz łatwo wygenerować coinsy za pomocą Fifa 18 generator coinsów, o którym możesz przeczytać więcej w tym artykule, lub pobrać teraz.

jak zdobywać coinsy w fifa 18

Artykuł Umiejętności piłkarzy FIFA 18 pochodzi z serwisu DarmoweCoinsy.pl.This post first appeared on Fifa 18 Darmowe Coinsy, please read the originial post: here

Share the post

Umiejętności piłkarzy FIFA 18

×

Subscribe to Fifa 18 Darmowe Coinsy

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×