Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FIFA 18 Ultimate Team – Jak dobrze zacząć?

Fifa 18 Ultimate Team jak dobrze zacząć

Już blisko, coraz bliżej do długo wyczekiwanej premiery najnowszej FIFA 18 a wraz z nią naszego ukochanego a także najbardziej dochodowego trybu Ultimate Team. Wszystko co zdarzyło się w FIFA 17: twój skład, coinsy, karty, zwycięstwa i wszelkie inne osiągnięcia nie mają już żadnego znaczenia bo nadchodzi całkiem nowe rozdanie. Ważne więc aby nie przespać startu, dlatego w tym poradniku odpowiemy na pytanie FIFA 18 Ultimate Team – jak dobrze zacząć?

Co to jest Ultimate Team?

Wśród naszych czytelników z pewnością znajdą się osoby, które dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z trybem Ultimate Team. Spieszymy więc z szybkim i treściwym wyjaśnieniem na czym w ogóle to wszystko polega. Ultimate Team to najpopularniejszy tryb w historii gier FIFA. Począwszy od zera możesz zbudować w nim własną drużynę marzeń, która mierzyć będzie się w różnych wyzwaniach sieciowych jak i dla jednego gracza. Głównym celem jest stworzenie własnego składu, którego nie zdoła pokonać żaden przeciwnik.

Karty zawodników możesz zdobywać na wiele sposobów, od trafienia ich w paczce, poprzez kupno, skończywszy na uzyskaniu ich jako nagrody w jednym z trybów gry. Za każdy wygrany mecz na Twoje konto dodana zostanie odpowiednia ilość coinsów, które posłużą Ci do kupna nowych kart lub paczek.

Zaprzyjaźnij się z grą

Bardzo często wraz z premierą nowej odsłony FIFY, pojawia się rzesza sfrustrowanych graczy, którzy narzekają na to że nie mogą sobie poradzić w trybie online mimo iż w poprzedniej części szło im tam świetnie… nic w tym dziwnego, jeśli już od razu po otrzymaniu gry odpalają rozgrywkę online. Rada ta może wydawać się banalna ale wbrew pozorom jest bardzo wartościowa. Mianowicie początkowo zacznij od gry przeciwko komputerowi a dopiero potem gdy poznasz nowe mechanizmy rozgrywki przesiądź się na tryb Ultimate Team unikniesz w ten sposób wspomnianej wcześniej frustracji.

Dodatkowo gdy odpalasz tryb Ultimate Team w początkowych dniach po premierze musisz być świadom tego że ligi nie są jeszcze zbalansowane i na 100% w 10 lidze spotkasz graczy, których poziom powinien oscylować między 1-2 ligą.

FIFA 18 Ultimate Team – Jak dobrze zacząć? Wykorzystaj początkowe bonusy

Jako początkujący gracz możesz wykorzystać specjalne bonusy takie jak dodatkowe coinsy, które znajdziesz w katalogu.

FIFA 18 Ultimate Team - Jak dobrze zacząć? bonusy

Kupuj mądrze

Nie rzucaj się od razu na gwiazdorskich zawodników i budując swój skład nie kieruj się nazwiskami tylko umiejętnościami. Po pierwsze ceny zawodników miesiąc po premierze zapewne drastycznie spadną więc zawodnik na którego na początku rozgrywki wydasz fortunę już za miesiąc może być wart znacznie mniej.  Po drugie jest sporo mało znanych zawodników, których umiejętności są podobne do tych sławnych gwiazd, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo coinsów, które z pewnością przydadzą nam się w dalszej rozgrywce.

Fifa 18 generator coinsów

Jeśli nie chcesz czekać aż uda Ci się zdobyć odpowiednią ilość coinsów aby zbudować wymarzoną drużynę, możesz łatwo wygenerować coinsy za pomocą Fifa 18 generator coinsów, o którym możesz przeczytać więcej w tym artykule, lub pobrać teraz.

jak zdobywać coinsy w fifa 18

Artykuł FIFA 18 Ultimate Team – Jak dobrze zacząć? pochodzi z serwisu DarmoweCoinsy.pl.This post first appeared on Fifa 18 Darmowe Coinsy, please read the originial post: here

Share the post

FIFA 18 Ultimate Team – Jak dobrze zacząć?

×

Subscribe to Fifa 18 Darmowe Coinsy

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×