Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Fifa 18 Ultimate Team – kluczowi zawodnicy

Fifa 18 Ultimate Team - kluczowi zawodnicy

Zapraszamy do zapoznania się z zawodnikami którzy naszym zdaniem odegrają istotną rolę w FIFA 18 Ultimate Team – kluczowi zawodnicy. Ci piłkarze są idealnie skrojeni na potrzeby nowych funkcjonalności wprowadzonych do tegorocznej FIFY. W skrócie lepiej ich posiadać niż przeciwko nimi grać.

Ousmane Dembélé

Ousmane Dembélé

Nowy nabytek FC Barcelony (obecnie kontuzjowany), zawodnik ten posiada bardzo wysokie tempo, 5 gwiazdek gry słabszą nogą, 5 gwiazdek sztuczek. Doskonale wpisuje się również w nowy mechanizm gry prostopadłymi podaniami. Recepta na sukces? Dembele na skrzydle + prostopadłe podanie na wolne pole = gwarancja bramek! A więc Dembele z pewnością wpisuje się idealnie do artykułu Fifa 18 Ultimate Team – kluczowi zawodnicy.

Romelu Lukaku

Romelu Lukaku

Potężny siłowy napastnik czyli zmora obrońców. Mając go w składzie możesz być pewny że Twój przeciwnik będzie drżał ze strachu przy każdym rzucie rożnym i dośrodkowaniu ponieważ belgijski napastnik bezwzględnie będzie je zamieniał na gole. A biorąc pod uwagę że twórcy Fifa 18 podreperowali wrzutki jest to więc ideał na pozycję napastnika i na grę autobusem.

Gabriel Jesus

Gabriel Jesus

Absolutnie genialne rozwiązanie dla naszego składu złożonego z zawodników grający w lidze angielskiej. Mimo iż jego nota – 82 – pozornie nie jest zbyt wysoka to jego poszczególne umiejętności takie jak drybling i szybkość będą kluczowe w grze tym zawodnikiem i sprawią że będzie świetnie spisywał się w nękaniu obrony rywala ponieważ może jedną akcją w końcówce meczu przesądzić o tym że zwycięstwo przypadnie nam.

Gianluigi Donnarumma

Gianluigi Donnarumma

Nie każdy musi go lubić ale każdy powinnien zastanowić się nad jego pozyskaniem w FIFA 18 Ultimate Team. Wyoski wzorst i refleks to kluczowe cechy solidnego bramkarza w FUT. Może stanowić skuteczną barierę przeciw nowemu systemowi dośrodkowań, które będzie wyłapywać. W skrócie, budujesz skład Serie A? Musisz go mieć!

Eric Bailly

Eric BaillyEric Bailly z pewnością będzie filarem środka obrony graczy Fifa 18Ultimate Team, decydujących się na budowanie składu z zawodników złożonych z piłkarzy biegających po boiskach Premier League. Doskonały odbiór piłki i nie najgorsza szybkość to domena iworyjczyka. Ponado angażowanie się w budowanie akcji ofensywnych a także podłączanie się pod nie nie jest mu obce dlatego może być to kompletny obrońca grający na środku tej formacji ponieważ nie odstaje w praktycznie żadnym elemencie gry.

Oto pierwsza część poradnika, w którym prezentujemy wam zawodników, którzy naszym zdaniem mogą być kluczowi dla twojego zespołu w FIFA 18 Ultimate Team. Już jutro kolejna część z kolejną porcją tzw. cracków. Oczekuj więc na Fifa 18 Ultimate Team – kluczowi zawodnicy II.

Fifa 18 generator coinsów

Jeśli nie chcesz czekać aż uda Ci się zdobyć odpowiednią ilość coinsów aby zbudować wymarzoną drużynę, możesz łatwo wygenerować coinsy za pomocą Fifa 18 generator coinsów, o którym możesz przeczytać więcej w tym artykule, lub pobrać teraz.

jak zdobywać coinsy w fifa 18

Artykuł Fifa 18 Ultimate Team – Kluczowi Zawodnicy pochodzi z serwisu DarmoweCoinsy.pl.This post first appeared on Fifa 18 Darmowe Coinsy, please read the originial post: here

Share the post

Fifa 18 Ultimate Team – kluczowi zawodnicy

×

Subscribe to Fifa 18 Darmowe Coinsy

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×