Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Jak dostać darmowe paczki w Fifa 18?

Jak dostać darmowe paczki fifa 18?

Darmowe paczki to coś bardzo przydatnego, z racji tego że nie każdy wie o możliwości otrzymania darmowego pakietu z kartami zawodników możesz zyskać przewagę nad resztą stawki, szczególnie jeśli nie posiadasz zbyt dużej ilości coinsów. W dzisiejszym poradniku postaramy się więc, przybliżyć Wam sposoby jak dostać Darmowe Paczki w fifa 18?

Paczki z Fifa 18 Web App

Przejdźmy już do konkretów a więc jak dostać darmowe paczki w fifa 18? Jeszcze przed oficjalną premierą FIFA 18 (zwykle jest to tydzień przed) można było skorzystać z tej opcji, a mianowicie za pośrednictwem Fifa 18 Web App mogliśmy otrzymać całkowicie darmowe paczki z piłkarzami. Może na początek co to jest wogóle ten Fifa 18 Web App? Jest to aplikacja internetowa z poziomu, której możemy w pełni zarządzać naszym FUT-em. Przejdźmy teraz do darmowych paczek. Logując się do gry przed premierą każdego dnia raz na 24 godziny możemy dostać darmowe paczki. Jak to z paczkami bywa wszystko zależy od szczęścia możemy trafić na bardzo słabe paczki zawierające zaledwie 2-3 karty piłkarzy ale możemy również otrzymać całkiem obfite paczki, które zasilą nasz wirtualny portfel sporą ilością coinsów, nawet do 5 tysięcy. Musimy się jednak spieszyć z odbiorem naszych paczek ponieważ jeśli nie zrobimy tego w przeciągu 24 godzin, nasza zdobycz zwyczajnie przepadnie a tego byśmy nie chcieli.

Za pomocą Fifa 18 Web App możemy również otworzyć tzw. paczki startowe. Przyznawane są one każdemu graczowi, który rozpoczyna swoją przygodę z Fifa 18 Ultimate Team.

jak dostać darmowe paczki w fifa 18

Otwierając paczki powitalne, na początku będziemy musieli wybrać jedną z powyższych narodowości. Przykładowo jeśli zaznaczymy Włochy, to zawodników z tego kraju będzie najwięcej w naszej darmowej paczce.

A oto przykładowy skład jaki, otrzymaliśmy zaznaczając Włochy.

jak dostać darmowe paczki w fifa 18

Możemy również zaznaczyć jednego zawodnika i wymienić go na super gwiazdę czyli na przykład zaznaczając napastnika w zamian otrzymać możemy np. Lewandowskiego, Aguero, Suareza, Higuaina itp. Jednak żeby nie było tak kolorowo, nasza super gwiazda będzie u nas tylko na wypożyczeniu a zatem po danym okresie czasu niestety będziemy musieli ją pożegnać. Jednak na pewno warto na początku przeprowadzić taką wymianę. Dzięki temu w początkowych meczach otrzymamy zawodnika z absolutnego topu, który będzie ciągną naszą grę do przodu.

Jak dostać darmowe paczki w Fifa 18 w inny sposób?

Urodziny trybu FUT to doskonała okazja na to by otrzymać sporo wartościowych paczek. W tym roku przypadać będą 9 urodziny trybu Fifa Ultimate Team a więc gracze dostaną aż 9 paczek. Jedynym minusem jest to że karty pochodzące z tych paczek nie mogą zostać sprzedane. Jednak jeśli dostaniemy duplikat, którejś z kart, którą posiadamy np. Grzegorza Krychowiaka to kartę którą posiadaliśmy juz wcześniej możemy bez obaw sprzedać i sporo zarobić a mimo to posiadać drugiego Krychowiaka.

Święta to tradycyjnie czas prezentów i podarunków, nie inaczej jest w Fifa Ultimate Team. Co roku możemy się spodziewać prezentów od twórców Fify w postaci darmowych paczek. Paczki te są bardzo wartościowe ponieważ możemy śmiało liczyć że dostaniemy pakiety wartę ponad 25 tysięcy coinsów. Pamiętajcie jednak żeby w okresie świąt zajrzeć do FUT-a i je odebrać (nie musimy ich od razu otwierać) ponieważ po okresie świątecznym nasze nieodebrane paczki przepadną na zawsze.

To tyle. Jeśli znacie jeszcze jakieś metody to śmiało piszcie w komentarzach.

Fifa 18 generator coinsów

Jeśli nie chcesz czekać aż uda Ci się zdobyć odpowiednią ilość coinsów aby zbudować wymarzoną drużynę, możesz łatwo wygenerować coinsy za pomocą Fifa 18 generator coinsów, o którym możesz przeczytać więcej w tym artykule, lub pobrać teraz.

jak zdobywać coinsy w fifa 18

Artykuł Jak dostać darmowe paczki w Fifa 18? pochodzi z serwisu DarmoweCoinsy.pl.This post first appeared on Fifa 18 Darmowe Coinsy, please read the originial post: here

Share the post

Jak dostać darmowe paczki w Fifa 18?

×

Subscribe to Fifa 18 Darmowe Coinsy

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×