Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Jak zdobywać coinsy w FIFA 18?

Jak zdobywać coinsy fifa 18

Jedni uważają to za wadę inni za zaletę, jednak bezapelacyjnie trzeba przyznać że Coinsy w Fifa 18 w trybie Fifa Ultimate Team maja kluczowe znaczenie w rozwoju naszej drużyny. Naturalnie wygrywamy mecze, dostajemy coinsy więc możemy sobie pozwolić na rozwój drużyny i kupowanie co raz to lepszych zawodników, którzy wkomponują się idealnie w nasz wymarzony skład i formację. Jeśli nie masz coinsów stoisz w miejscu, w tym czasie inni się rozwijają. W tym artykule spróbuje odpowiedzieć na pytanie jak zdobywać coinsy w Fifa 18? Do dzieła! 🙂

Podatek od sprzedaży odgrywa ważną rolę

Nie wszyscy zwracają uwagę ale podatek od sprzedaży (tak jak w realnym życiu) odgrywa bardzo ważną rolę, to on reguluje cały rynek transferowy w FIFA 18. Pozorne 5% finalnej ceny wystawianej karty, które jest pobierane z konta sprzedającego jest więc istotnym czynnikiem. A więc jeśli zastanawiasz się czemu bardzo często ceny kart w Fifa 18 są mocno wywindowane to właśnie podatek jest jednym z winowajców. Gracze sprzedający, chcą w ten sposób niejako zrekompensować sobie stratę jaką poniosą w wyniku obciążenia ich podatkiem.

Rozgrywaj mecze

Celowo w podtytule użyłem słowa rozgrywaj. Tak nie musisz wygrać meczu żeby zarobić coinsy. To istotna kwestia, dlatego następnym razem gdy delikatnie mówiąc losy meczu nie będą szły po twojej myśli, w przypływie nerwów  zastanów się czy jest sens opuszczać rozgrywkę. Jeśli masz już przegrać to niech chociaż coś tą porażkę częściowo zrekompensuje, dlatego wychodzenie z rozgrywki nie ma sensu ponieważ nie dostaniemy za nią coinsów a więc nie dość że przegramy mecz to jeszcze będzie on darmowy.

Dodatkowo każdy przerwany przez nas mecz, rzutuje na procentowy współczynnik nieukończonych spotkań. Im więcej meczów przerwiemy tym mniej w przyszłości dostaniemy coinsów. A więc rozłączanie się jest kompletnie bezsensowne.

Wygrywaj mecze

Porażek życzymy jak najmniej dlatego przejdźmy już do wygrywania spotkań bo to za nie zostaniemy najobficiej nagrodzeni.

Graj Turnieje i ligi

Zwycięstwa w turniejach i ligach, to nie tylko coinsy, ponieważ oprócz monet zostajemy także nagrodzeni złotymi paczkami . A więc szukając turnieju sprawdzaj co jest do wygrania i jeśli gra jest warta świeczki to bierz udział ponieważ może być to opłacalne. Pamiętaj jednak aby nie przeceniać swoich umiejętności i zawsze sprawdzać poziom trudności w danym turnieju. Możesz w ten sposób uniknąć niepotrzebnej irytacji ;).

Fifa 18 generator coinsów

Jeśli nie chcesz czekać aż uda Ci się zdobyć odpowiednią ilość coinsów aby zbudować wymarzoną drużynę, możesz łatwo wygenerować coinsy za pomocą Fifa 18 generator coinsów, o którym możesz przeczytać więcej w tym artykule, lub pobrać teraz.

jak zdobywać coinsy w fifa 18

A wy znacie jeszcze inne sposoby Jak zdobywać coinsy w FIFA 18? Jeśli tak to podzielcie się nimi w komentarzu.

Artykuł Jak zdobywać coinsy w FIFA 18? pochodzi z serwisu DarmoweCoinsy.pl.This post first appeared on Fifa 18 Darmowe Coinsy, please read the originial post: here

Share the post

Jak zdobywać coinsy w FIFA 18?

×

Subscribe to Fifa 18 Darmowe Coinsy

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×