Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mustafa Nano me emision të ri, ja ku do e shohim

Mustafa Nano do të nisë një emision të ri nga 13 shkurti.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Policët me syze inteligjente për të identifikuar kriminelët
  • Fjolla Morina me risi, ja çfarë do të bëjë ditën e nesërme

Emisioni me emrin “Provokacija” do të transmetohet në ABC News çdo të martë.

Më 13 Shkurt merr udhë një aventurë e imja televizive, emision i ri ka shkruar Mustafa Nano.

‘Provokacija’, ky do të jetë titulli.

Unë ju pres në këtë studio të martën e ardhshme dhe çdo të martë të mëpastajme në orën 20:00 në televizionin ABC News”, shprehet Nano.

www.lajm-shqip.com

08.02.2018

The post Mustafa Nano me emision të ri, ja ku do e shohim appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Mustafa Nano me emision të ri, ja ku do e shohim

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×