Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Selena Gomez rrëfehet: Ndodhet në gjendje shumë të rëndë, shkak…

Selena Gomez ndodhet në një gjendje të rëndë kohët e fundit.

Përflitet se Gomez sapo ka përfunduar trajtimin mjekësor për rreth dy javë, mbi ankthin dhe depresionin.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Këngëtarja shqiptare në telashe të mëdha, shpresa e vetme, Zoti…
  • Incident me fustanin, këngëtares së famshme i zbulohen pjesët intime

Selena Gomez ndodhet në një gjendje të rëndë, shkak depresioni

Në një intervistë për “Harper Bazaar”, Gomez e pranoi këtë fakt.

Ajo tha se më në fund ka arritur të gjejë paqe me veten e saj, shkruan opinion.al.

2018 do të jetë një vit i mirë, sepse është ajo ç’ka unë besoj dhe dëshiroj për veten time.

E di shumë mirë se nuk do të mundem dot të dal prej asaj gjendje dhe ta hedh pas.  Nuk do të vijë ajo ditë që unë të them:

Hej, ja ku jam këtu e veshuri mirë e bukur dhe fitimtare!  Është një betejë që me duhet ta përballoj gjithë jetën- është shprehur Gomez.

Sakaq, është shprehur se dëshiron ta nisë vitin me mendime pozitive.

www.lajm-shqip.com

08.02.2018

The post Selena Gomez rrëfehet: Ndodhet në gjendje shumë të rëndë, shkak… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Selena Gomez rrëfehet: Ndodhet në gjendje shumë të rëndë, shkak…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×