Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ja se cilat janë disa nga shenjat që shkojnë më shumë me njëra-tjetrën

Ja se cilat janë Disa Nga Shenjat që shkojnë më shumë me njëra-tjetrën.

Mund të duket diçka qesharake të pyesësh partnerin potencial se çfarë shenje je.

Por gjithashtu është shumë shokuese se sa të drejtë ka astrologjia në përcaktimin e karakteristikave.  Në fakt, disa besojnë se shenjat astrologjike mund të lidhin ose të ndajnë një çift.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Astrologët parashikojnë shenjë më me fat për ditën e sotme, ajo është…
  • A e dini se cilat janë shenjat më të mençura të horoskopit, zbulojini…

Më poshtë janë të renditura disa nga shenjat që shkojnë më shumë me njëra-tjetrën

Nëse shikoni se jeni një nga shenjat e përmendura më poshtë, do ishte mirë nëse do e konsideronit “partnerin” që astrologjia ka gjetur për ju.

Peshorja dhe Luani

Peshorja dhe Luani janë shumë socialë.  U pëlqen të festojnë shumë dhe duan të jenë në qendër të vëmendjes.  Luani ka gjithmonë nevojë për vëmendje dhe Peshorja mund t’ja ofrojë.

Binjakët dhe Peshorja

Binjakët dhe Peshoret kanë një tërheqje intensive seksuale sa herë që janë bashkë.  Lidhja mes këtyre dy shenjave do jetë e shpejtë.  Të dy do gjejnë mënyra se si ta qetësojnë njëri tjetrin.

Dashi dhe Ujori

Një çift që ka këto shenja do i bëjë të gjithë ata që i rrethojnë të jenë xhelozë për ata.  Aventurierë, të lirë dhe shumë argëtues.

Dashi dhe Gaforrja

Dashi është i fortë dhe shumë i guximshëm dhe Gaforret shumë shpesh tërhiqen nga energjia e tyre.

Dashi dhe Peshqit

Peshqit dhe Dashi janë shumë mirë për njëri tjetrin, sepse Peshqit janë më pasivë dhe lejojnë Dashin t’i udhëheqë.

Gaforrja dhe Peshqit

Këto dy shenja uji janë shumë sensitive dhe të ndjeshme, prandaj nuk do e mërzisin asnjëherë njëri-tjetrin.

Demi dhe Gaforrja

Këto shenja komplomentojnë shumë mirë njëra-tjetrën sepse kanë një mënyrë të kuptuari të përbashkët.

Për më tepër të dyja shenjat vlerësojnë shumë familjen, shtëpinë dhe stabilitetin.

www.lajm-shqip.com

08.02.2018

The post Ja se cilat janë disa nga shenjat që shkojnë më shumë me njëra-tjetrën appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ja se cilat janë disa nga shenjat që shkojnë më shumë me njëra-tjetrën

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×