Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ju tregojmë mënyrën më efikase që mund ta ndaloni dhimbjen e dhëmbit

Ju tregojmë mënyrën më efikase që mund ta Ndaloni Dhimbjen e dhëmbit menjëherë.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • A e dinit se konsumimi i kafes në mëngjes ju ndihmon të dobësoheni?
  • Ju prezantojmë me ilaçin natyral që ndihmon në dhimbjet e nyjeve

Gjithçka që duhet të bëni është që ta leni fetën e qepës për disa minuta në dhëmb.

Kjo është mënyrën më efikase që mund ta ndaloni dhimbjen e dhëmbit.

Arsyeja për këtë është shumë e thjeshtë. Qepët kanë përmbajtje anti-septike dhe anti-inflamatore.

Pasi kafshoni një qepë, ajo lëshon lëngun e saj në gojën tuaj, ku përmes këtij lëngu ju mund të luftoni me sukses çdo inflamacion dhe baktere të dëmshme.

Në të njëjtën kohë zvogëlon edhe dhimbjen.

www.lajm-shqip.com

08.02.2018

The post Ju tregojmë mënyrën më efikase që mund ta ndaloni dhimbjen e dhëmbit appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ju tregojmë mënyrën më efikase që mund ta ndaloni dhimbjen e dhëmbit

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×