Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Video/ Kapiteni Lorik Cana nuk mban dot lotët në emision…

Ju tregojmë një video në të cilën kapiteni Lorik Cana nuk mban dot lotët në emision.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Kate Upton jep detaje rreth ngacmimit nga themeluesi i kompanisë ‘Guess’
  • Selena Gomez rrëfehet: Ndodhet në gjendje shumë të rëndë, shkak…

Të gjithë e mbajmë mend grushtin që ish-kapiteni Lorik Cana i pati dhënë tifozin serb në ndeshjen Serbi-Shqipëri pas ngritjes së flamurit të Shqipërisë etnike.

Një moment që pati ngritur peshë zemrat e të gjithë shqiptarëve anembanë botës, e me sa duket edhe vetë Canën e emocionon ende.

I ftuar në “Top Show Magazine”, Lorik Cana Nuk mbajti dot lotët kur në ekranin e madh u shfaq tatuazhi i ish-luftëtarit të UÇK-s, Lekë Dobruna.

Dobruna e ka gdhendur në këmbë momentin kur Lorik Cana mbërtheu poshtë dhe grushtoi tifozin serb që hyri në fushë gjatë ndeshjes së vitit 2014 dhe tentoi të godiste lojtarët shqiptarë.

Mes lotëve Cana u shpreh:

Ishte akt spontan ndaj një tifozi që nuk kishte çfarë kërkonte në fushë. Leka ka qenë krenar me aktin tim, ndërsa unë jam krenar me atë që përfaqëson ky njeri. Kur më ftuat në emision, isha i sigurt që do më ndodhte kjo.”

E ndërsa për faktin që tani Lorik Cana ka lënë fushën e blertë si futbollist, ai u shpreh:

Po merrem me disa shokë në SHBA për të pasur një biznes që do të ndihmojë edhe Kosovën. Ndërkohë që po ndihmoj edhe babanë tim që sapo është bërë Presidenti i Vllaznimit të Gjakovës.”

Loriku pwrlotet dhe tatuazhi i atij djalit nga Gjakova…

Shihni sesi Lorik Cana përlotet gjatë rrëfimit të Lekë Dobrunës, shokut të dëshmorit Elton Zherka nga Gjakova për simbolikën e tatuazhit të tij ku Loriku godet me grusht një tifoz serb gjatë ndeshjes Serbi- Shqipëri!

Publié par TOP SHOW sur mercredi 7 février 2018

www.lajm-shqip.com

08.02.2018

The post Video/ Kapiteni Lorik Cana nuk mban dot lotët në emision… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Video/ Kapiteni Lorik Cana nuk mban dot lotët në emision…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×