Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nëse keni limon në shtëpi, bëni menjëherë këtë maskë për fytyrën

Nëse Keni në shtëpi limon atëherë bëni me të një maskë për fytyrën.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Ju tregojmë mënyrën më efikase që mund ta ndaloni dhimbjen e dhëmbit
  • A e dinit se konsumimi i kafes në mëngjes ju ndihmon të dobësoheni?

Për lëkurën që duket si e lodhur dhe pa shkëlqim, atëherë kombinimi i limonit, sheqerit, vajit të ullirit dhe mjaltit, është i duhuri për ju.

Sheqeri do t’ju ndihmojë që të zhdukni qelizat e vdekura të lëkurës, acidi i limonit do i jap shkëlqim.

Nëse i keni në shtëpi të gjitha produktet sidomos limon duhet ta bëni menjëherë këtë maskë.

Mund të tingëllojë paksa e ashpër “acidi i limonit”, por mos u shqetësoni pasi vaji i ullirit, i pasur me vitamina E do ju ndihmojë që të keni lëkurën e butë dhe të freskët e ndërsa mjalti  ka efekt tek të gjitha llojet e lëkurës dhe ndihmon në balancimin e fytyrës së yndyrshme dhe e lagështon fytyrën e thatë.

www.lajm-shqip.com

08.02.2018

The post Nëse keni limon në shtëpi, bëni menjëherë këtë maskë për fytyrën appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Nëse keni limon në shtëpi, bëni menjëherë këtë maskë për fytyrën

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×