Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Eni Çobani reagon pas ‘sulmit’ të Agron Llakaj: Të flasësh si njeri i lirë…

Aktori i humorit Agron Llakaj u shpreh gjatë ditës së sotme në Energy Radio se rubrika më e dobët e emisionit të moderatorit Ardit Gjebrea ishte pikërisht ajo e Eni Çobani.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Sanremo 2018 pezullon nga gara Ermal Metën e Fabrizio Moro
  • Gjergj Leka i dedikon këngë surprizë Rudina Magjistarit

Gjithashtu ai theksoi se personazhi i “Lirës” nuk ishte aspak imitim i saj.

Mirëpo Eni Çobani  nuk mund të qëndronte pa reaguar ndaj Agron Llakaj.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto duke parë telefonin dhe krahas saj ka shkruar: “Te jesh i Lire Eshte e drejte themelore e cdo kujt qe vjen ne jete,por te jetosh dhe te flasesh si njeri i lire eshte virtyt dhe vlere,”-përfundon Eni.

Nuk dihet nëse replikat mes këtyre dy personazhe do të vijojë.

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Eni Çobani reagon pas ‘sulmit’ të Agron Llakaj: Të flasësh si njeri i lirë… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Eni Çobani reagon pas ‘sulmit’ të Agron Llakaj: Të flasësh si njeri i lirë…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×