Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Njihuni me policen seksi që po i ‘çmënd’ të gjithë në rrugë

Njihuni me policen seksi 31-vjeçare në forcat e rendit të Gjermanisë, që po i ‘çmënd’ të gjithë në rrugë.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Eni Çobani reagon pas ‘sulmit’ të Agron Llakaj: Të flasësh si njeri i lirë…
  • Sanremo 2018 pezullon nga gara Ermal Metën e Fabrizio Moro

Adriene Koleszar ka mahnitur mbarë botën, por nuk është modele dhe as e famshme.

Por bukuroshja ka fituar vëmëndjen e të gjithëve, pas publikimit të disa fotove të cilat më tepër ngjasojnë me fotot e modele se sa me një police.

Njihuni me policen seksi që po i ‘çmënd’ të gjithë në rrugë.

Ajo ka një fizik për t’u pasur zili, e cila lë gojë hapur të gjithë kalimtarët, edhe pse çdo ditë mban të veshur uniformën në rrugët e Berlinit.

Për më tepër hidhuni një sy fotove të saj, do mbeten pa fjalë.

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Njihuni me policen seksi që po i ‘çmënd’ të gjithë në rrugë appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Njihuni me policen seksi që po i ‘çmënd’ të gjithë në rrugë

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×