Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Shuma marramendëse që ka shpenzuar Taylor Swift për…

Ja cila është shuma marramendëse që ka Shpenzuar Taylor Swift.

Këngëtarja Taylor Swift ka shpenzuar gati 50 milionë dollarë për blerjen e disa apartamenteve në një bllok të lagjes Manhattan në New York.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Kërcënohet me vdekje këngëtarja e famshme Taylor Swift…
  • Pantallona të shkurtra si Taylor Swift, për tu dukur me më shumë stil
  • Bebe Rexha ndjek shembullin e Kim Kardashian, por dështon në…

Shuma marramendëse që ka shpenzuar Taylor Swift për një bllok apartamentesh

28-vjeçarja së fundmi ka blerë një apartament në katin e dytë – duke ia shtuar edhe tri pronave të tjera që i posedon në 155 Franklin Street në Manhattan.

New York Post raporton se ajo e bleu apartamentin për 9.75 milionë dollarë nga financieri Jeremy Phillips.

Me shumë gjasë këngëtarja këto apartamente do t’i lidhë me njëra-tjetrën dhe synon të ndërtojë edhe një garazh përmes së cilit do të hyjë e dalë nga apartamentet, pa kapur vëmendjen e mediave.

Dy apartamente në vitin 2014 i bleu për 19.95 milionë dollarë.

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Shuma marramendëse që ka shpenzuar Taylor Swift për… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Shuma marramendëse që ka shpenzuar Taylor Swift për…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×