Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Një tjetër tatuazh domethënës i Brooklyn Beckham dedikuar të atit

Brooklyn Beckham ka bërë një tjetër tatuazh domethënës të cilin ja dedikon të atit.

David Becham dhe djali i tij 18 vjeçar Brooklyn Beckham njihen për lidhjen e tyre të fortë babë e bir.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Shuma marramendëse që ka shpenzuar Taylor Swift për…
  • Bebe Rexha ndjek shembullin e Kim Kardashian, por dështon në…
  • Këngëtarja shqiptare në telashe të mëdha, shpresa e vetme, Zoti…

Një tjetër tatuazh domethënës i Brooklyn Beckham dedikuar të atit

Brooklyn ashtu si i ati ka vendosur të mbushë trupin e tij me tatuazhe.

Në tetor të vitit të kaluar Brooklyn Beckham bëri tatuazh në gisht numrin 7, i cili korrespondon me numrin që mbante David Beckham si futbollist.

Brooklyn ka vendosur që të vazhdojë të mbajë në trup numrat më të rëndësishëm të babait të tij.

Këtë radhë ai ka bërë tatuazh vitin e lindjes së David Beckham (1975) dhe këtë gjë e ka bërë të ditur.

Tatuazhi me numrin 7.
Tatuazhi me numrin 7.
Tatuazhi me vitin e lindjes së David Beckham.
Tatuazhi me vitin e lindjes së David Beckham.

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Një tjetër tatuazh domethënës i Brooklyn Beckham Dedikuar të atit appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Një tjetër tatuazh domethënës i Brooklyn Beckham dedikuar të atit

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×