Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Anxhela Peristeri: Nuk e di a do të martohem, jam kaq e lidhur me…

“Jam kaq e lidhur me prindërit sa nuk e di a do të martohem”, ka thënë ditën e sotme këngëtarja Anxhela Peristeri.

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar sot në emisionin “Wake Up” me Eno Popin dhe Isli Islamin.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Anxhela Peristeri zbulon sekretin e këngëtarit: Ti nuk je…
  • Marina ndryshon look, nuk do ta njihni si është bërë
  • Zbuloni çfarë bën Lori Hoxha në një ditë të zakonshme

Ajo ka folur për shumë gjëra, përfshirë këtu edhe disa detaje nga jeta private.

Anxhela Peristeri: “Jam kaq e lidhur me prindërit sa nuk e di a do të martohem”.

Një detaj interesant ishte afërsia e madhe që Anxhela ka me prindërit e saj, ku sipas këngëtares, nuk e dinte a do martohej dot.

Ajo tregoi se jetonte ende me prindërit, dhe se i vetmi rast kur ishte shkëputur prej tyre ka qenë në moshën 20 vjeçare kur ajo shkoi drejt Greqisë.

“Unë jetoj ende me prindërit. Vetëm babi ka të drejtën të më zgjojë nga gjumi, askush tjetër.

Kemi qenë gjithmonë shumë të ngushtë me njëri-tjetrin.

Kur isha 20-vjeç që shkova në Greqi sikur u bëra pak më e pavarur.” – tha ajo.

Ajo tregoi se ishte aq e afërt me ta sa nuk dinte më nëse një ditë do të martohej ndonjëherë.

E pyetur nga Isli nëse ishte apo jo në një marrëdhënie, Anxhela u përpoq ta anashkalonte këtë temë duke thënë thjesht “jam single”.

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Anxhela Peristeri: Nuk e di a do të martohem, jam kaq e lidhur me… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Anxhela Peristeri: Nuk e di a do të martohem, jam kaq e lidhur me…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×