Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Kylie Jenner poston foton e parë të vajzës së saj, ja si quhet ajo…

Kylie Jenner Poston Foton e parë të vajzës së saj.

Ajo e ka prezantuar vajzën e saj të ardhur në jetë para pak ditësh.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • 20 vjeçarja Kylie Jenner bëhet nënë për herë të parë…
  • Foto/ Kylie Jenner shfaqet për herë të parë shtatzënë…
  • Kylie Jenner më në fund shfaqet publikisht dhe zbulon se…

Kylie Jenner poston foton e parë të vajzës së saj. Ja si quhet ajo…

Pas një shtatzënie enigmatike, ajo tashmë është bërë më e hapur për ndjekësit.

Siç konfirmoi 20-vjeçarja vajza nuk do të mbajë as mbiemrin e saj dhe as të reperit Travis Scott, por do të quhet Stormi Webster.

Ky emër ka habitur fansat, pasi të gjithë mendonin se vajza do quhej diçka lidhur me fluturën.

Kylie ka publikuar një foto shumë emocionuese ku e vogla i mban të shtrënguar gishtin nënës së saj.

Stormi Webster
Stormi Webster

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Kylie Jenner Poston foton e parë të vajzës së saj, ja si quhet ajo… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Kylie Jenner poston foton e parë të vajzës së saj, ja si quhet ajo…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×