Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Peshonte 154 kg, thotë ‘Stop’ dhe bëhet model, shikoni transformimin

Këtë djalosh është e pamundur ta njihni, ai peshonte 154 kg i thotë ‘Stop’ vetes dhe bëhet model.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • A guxojmë të lahemi pas ushqimit, a na ftohin akulloret: Mite apo të vërteta
  • Kylie Jenner poston foton e parë të vajzës së saj, ja si quhet ajo…

Sam Raëell, u shpall edhe fitues në këtë program televiziv që u realizua para disa vitesh në Amerikë.

Atëherë, Sam peshonte 154 kg , ai më vonë u bë model.

Ai ka humbur plot 71 kg duke e kthyer trupin e tij në një fizik muskuloz.

Jeta e tij ka ndryshuar rrënjësisht. Sot ai punon si zjarrëfikës, një punë që nuk do ta bënte dot me peshën e tij të mëparshme. Ai madje është zgjedhur për setin fotografik të zjarrëfikësve.

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Peshonte 154 kg, thotë ‘Stop’ dhe bëhet model, shikoni transformimin appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Peshonte 154 kg, thotë ‘Stop’ dhe bëhet model, shikoni transformimin

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×