Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Tolgahan nuk rresht së shprehuri dashurinë Almeda Abazit

Prej disa kohësh çifti i aktorëve Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë lidhur në martesë, ai nuk rresht të shprehi dashurinë.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Refugjatja shtatzënë lind mes dy deteve, kënga që po prek të gjithë
  • Erik Fullani dikur fshinte djersët me 500 euro, sot mbulon me mijëra….

Gjatë mbrëmjes së sotme ata dalë për darkë, aktori gjithmonë nuk rresht së shprehuri dashurinë Almeda Abazit.

Pak minuta më vonë Tolgahan e ka postuar këtë foto në Instastory-n e tij dhe shkruan “E mrekullueshme”.

Aktori i njohur gjithnjë shpreh dashurinë e tij për bashkëshorten e tij bukuroshe.

www.lajm-shqip.com

06.02.2018

The post Tolgahan Nuk Rresht së shprehuri dashurinë Almeda Abazit appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Tolgahan nuk rresht së shprehuri dashurinë Almeda Abazit

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×