Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Protestë për paktin me Greqinë para kryeministrisë

Një protestë është zhvilluar para kryeministrisë për paktin me Greqinë.

Një grup qytetarësh kanë protestuar për atë që ata e quajnë shitje të detit tek Greqia.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Nuk mjafton Lu dhe Vlahutin, opozita nis breshëritë edhe ndaj ambasadorit…
  • Aksioni i ujit sjell panik tek debitorët e biznesit, qytetarët dhe shtetërorët
  • Abuzoi me vajzën e mitur, Gjykata e Apelit dënon me 6 vite burg të atin

Protestë për paktin me Greqinë para kryeministrisë

Qytetarët kanë akuzuar qeverinë se po e zhvillon të fshehtë procesin.

Protesta ka qenë e qetë por organizatorët kërkojnë te takohen me zyrtarë të qeverisë.

Për Lajm-Shqip

Ylli Pata

03.02.2018

The post Protestë për paktin me Greqinë para kryeministrisë appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Protestë për paktin me Greqinë para kryeministrisë

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×