Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Qëllon me thikë 19 vjeçarin, ndalohet nga policia Durrës

Durrës, qëllon me thikë 19 vjeçarin, Ndalohet Nga Policia.

Është arrestuar sot në flagrancë Nga Policia e Durrësit Arjan Ajazi 23vjeç banues në Durrës.

Ajazi  ka plagosur me një mjet prerës pas një konflikti për motive të dobëta shtetasin I.R .19 vjeç banues në Durrës.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Nuk mjafton Lu dhe Vlahutin, opozita nis breshëritë edhe ndaj ambasadorit…
  • Aksioni i ujit sjell panik tek debitorët e biznesit, qytetarët dhe shtetërorët
  • Abuzoi me vajzën e mitur, Gjykata e Apelit dënon me 6 vite burg të atin

Qëllon me thikë 19 vjeçarin, ndalohet nga policia Durrës

Për pasojë i dëmtuari ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua thika.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Akuzohet për veprat penale” Plagosja e rëndë me dashje” dhe” Prodhimi, mbajtja.

Si dhe për blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta.

Për lajm-shqip

Silvi Feimi

03.02.2018

The post Qëllon me thikë 19 vjeçarin, ndalohet nga policia Durrës appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Qëllon me thikë 19 vjeçarin, ndalohet nga policia Durrës

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×