Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Gjirokastër: BMV del nga rruga 50 metra mbi trotuar, raportohen të…

 Një mjet i tipit BMV del nga rruga 50 Metra Mbi Trotuar në Gjirokastër.

Aksidenti i rëndë me një të plagosur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonë të banuar të qytetit të Gjirokastrës.

Një autoveturë e tipit BMV del nga rruga dhe rrëshqet rreth 50 metra mbi tortuar.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Aksioni i ujit sjell panik tek debitorët e biznesit, qytetarët dhe shtetërorët
  • Qëllon me thikë 19 vjeçarin, ndalohet nga policia Durrës
  • Protestë për paktin me Greqinë para kryeministrisë

BMV del nga rruga 50 metra mbi trotuar, në Gjirokastër

Mjeti i aksidentuar është përplasur me një PEUGEOT  të parkuar në anën tjetër të toruarit.

Si pasojë e përplasjes është plagosur rëndë shoferi i BMV-së.

Viktima e aksidentit është dërguar në repartin e urgjencës të Spitalit Rajonal “Omer Nishani”.

I plagosuri i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Burime të policisë thanë se shkak për aksidentin ishte frenimi në kushtet e lagëshitrës.

Materialet i kaluan Prokurorisë së rrethit Gjirokastër.

Për lajm-shqip

Engjëll Serjani

03.02.2018

The post Gjirokastër: BMV del nga rruga 50 metra mbi trotuar, raportohen të… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Gjirokastër: BMV del nga rruga 50 metra mbi trotuar, raportohen të…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×