Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ditë e veçantë për Elvanën por Ermali i zbulon sekretin e…

Për Elvanën sot është një ditë tepër e veçantë, por Ermali nuk e lë rehat, i Zbulon Sekretin.

Është zhvendosur në SHB prej mëse dy vitesh, duke i munguar publikut shqiptarë.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Bessy DJ:Misioni? Të nxjerrësh karriget jashtë përdorimit gjatë partyt
  • Çdo shenjë e horoskopit ka ndonjë aftësi, cili është sekreti juaj?

Ditë e veçantë për Elvanën por Ermali i zbulon sekretin

Elvana Gjata ka vendosur që të rikthehet fuqishëm me një koncert recital që pritet të mbahet pas pak ditësh në kryeqytet.

Por sot është një ditë shumë e veçatë për kënëtaren.

Ajo sot feston ditëlindjen, transmeton botasot.

Si gjithmonë, Elvana është shumë e kursyer sa i përket jetës private.

Por janë miqtë e saj, të cilët me urimet publike na kanë zbuluar se këngëtarja ka ditëlindjen.

Njëri prej tyre është dhe moderatori i njohur, Ermal Mamaqi.

Ditë e veçantë për Elvanën por Ermali i zbulon sekretin e...
Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi tek Rudina

Ai i ka dedikuar disa rreshta mikes së tij të ngushtë, të cilën e konsideron si një person shumë të veçantë në jetën e tij.

Si për të treguar që miqësia e tyre daton prej vitesh, Ermali ka publikuar një foto të shkrepurpara shumë vitesh.

Foto daton që nga emisioni i Rudina Magjistarit ‘Porta e fatit’, transmetuar shumë kohë më parë.

www.lajm-shqip.com

03.02.2018

The post Ditë e veçantë për Elvanën por Ermali i zbulon sekretin e… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ditë e veçantë për Elvanën por Ermali i zbulon sekretin e…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×