Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Foto/ Klaudia Pepa në Tiranë, ndez rrjetin me skenat në ashensor

Balerina e njohur Shqiptare Klaudia Pepa, është kthyer në kryeqytet për të kaluar disa momente me miqtë e saj të vjetër.

Të ngjashme mund të lexoni:
  • Këngëtarja Bebe Rexha tregon se kush e udhëheq botën…
  • Femrat në sytë e meshkujve, sipas Paulo Coelhos

Klaudia Pepa pasi filloi karrierën e saj në Itali shumë rrallë vjen në vendin e saj.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video ku pozon mjaft sensuale në ashensor.

Dhe tashmë duke njohur Klaudian kjo është diçka e pashmangshme.

Ajo ka ndarë momente me balerinët e TV Klan, pjesë e së cilit ishte së bashku me ish bashkëshortin e saj. Ndërkohë nuk ka asnjë shenjë të ritakimit me Albi Nakon.

www.lajm-shqip.com

02.02.2018

The post Foto/ Klaudia Pepa në Tiranë, ndez rrjetin me skenat në ashensor appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Foto/ Klaudia Pepa në Tiranë, ndez rrjetin me skenat në ashensor

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×