Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Xhensila nxjerr gjoksin dhe hap zemrën, por merr një vendim të papritur

Kohët e fundit Xhensila Pere është komentuar në rrjetet sociale pasi në mënyrë të befasishme filloi të nxirrte sheshit gjoksin e saj.

Të ngjashme mund të lexoni:
  • Aktorja Rudina Dembacaj: Agron Llakën nuk do ta ftoja kurrë, sepse…
  • Foto/ Klaudia Pepa në Tiranë, ndez rrjetin me skenat në ashensor

Me publikimin më të fundit krah pamjes Xhensila ka njoftuar se ka rihapur zemrën për të dashuruar sërish.

Ajo nuk e ka  ka treguar emrin e personit që ika tërhequr vëmendje.

‘Një femër që hap zemrën e saj për të ridashuruar kur ende e ka të vrarë, është më e fortë se çdo person tjetër që do të takoni’-shkruan ajo krah fotos ku pozon mjaft sensuale.

Kohët e fundit Xhensila i ka shtuar publikimet ku ekspozon gjoksin e saj dhe rrjedhimisht ka bllokuar dhe opsionin e komenteve.

Kjo pasi krah komplimenteve nuk janë kursyer as fyerjet.

www.lajm-shqip.com

02.02.2018

The post Xhensila nxjerr Gjoksin Dhe Hap zemrën, por merr një vendim të papritur appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Xhensila nxjerr gjoksin dhe hap zemrën, por merr një vendim të papritur

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×