Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Gjendet me kokë të prerë modelja 28 vjeçare, shkaqet…

Një modele 28-vjeçare u gjend e masakruar në Oregon të SHBA-ve.

Trupi i pa jetë i Sara Zghoul u gjet të enjten në mbrëmje i ndarë nga koka dhe i futur në dy valixhe në brendësi të bagazhit të një makine tip BMW të zezë, e parkuar në një rrugë rezidenciale në Aloha, në Oregon të SHBA-ve.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Foto/ Ju prezantojmë me modelen më seksi bullgare…
  • Faton Shoshi, harron Era Istrefin me këtë supermodele…
  • Oriola Marashi e fiksuar me reperin Noizy, ja si duket ai në sytë e modeles

Vrasësi është arrestuar, por arsyet e krimit mbeten akoma mister, shkruan syri.net.

Sipas mediave amerikane, i dyshuari është përpjekur ta vrasë, duke i prerë fytin dhe duart, para se të arrestohej nga policia mbrëmjen e së enjtes.

Gjendet me kokë të prerë modelja 28 vjeçare. Shkaqet mbeten ende mister.

Gjatë hetimeve, agjentët kanë identifikuar autorin e dyshuar: pak pas orës 23:00, policia e Beavertonit e ka lokalizuar pranë Southwest Murray Boulevard dhe Southwest Teal Boulevard, duke e ndaluar, shkruan syri.net.

Modelja Sara Zghoul
Modelja Sara Zghoul

Identiteti i tij lexohet në një komunikatë, dhe do të bëhet i ditur në një moment të dytë.

Por mbetet për t’u kuptuar çfarë e ka shtyrë autorin të kryejë një vrasje kaq makabre.

Sara, lë pas një djalë të vogël.

www.lajm-shqip.com

30.01.2018

The post Gjendet me kokë të prerë modelja 28 vjeçare, shkaqet… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Gjendet me kokë të prerë modelja 28 vjeçare, shkaqet…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×