Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Lushnje/ Policia në ndjekje për disa kilometra ndaj një të dehuri 

Policia në ndjekje për Disa Kilometra Ndaj një të dehuri në Lushnje.

Është arrestuar nga blutë e qarkullimit 47 vjeçari lushnjar Bardhyl Alla.

Ka pirë në Savër gjithë pasditen kërkon të nxjerr pijen në autostradë.  I frymëzuar e shfrenuar prej pijes drejton automjetin.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Për sipërmarrjen që duam, ministrja zbret në qytetin e…
  • Atentat mafioz në Athinë, larje hesapesh mes trafikantëve shqiptarë
  • Një zë për ndryshimet e reja në arsim, e quajnë nisma…

Lushnje, Policia në ndjekje për disa kilometra ndaj një të dehuri

Policia rrugore e ndjek disa km në manovrim të plotë sepse i piri nuk ndalej duke u bërë “xhiro” policisë.

I dehuri merr rrethrrotullimin në Lushnje dhe rikthehet përsëri në vendin e “ngjarjes” në Savër aty dhe ku ishte dehur.

Pikërisht këtu kanë mundur ta prangosin 47 vjeçarin blutë e qarkullimit rrugor.

Për lajm-shqip

Vladimir Muçaj

30.01.2018

The post Lushnje/ Policia në ndjekje për disa kilometra ndaj një të dehuri  appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Lushnje/ Policia në ndjekje për disa kilometra ndaj një të dehuri 

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×