Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Kim Kardashain përfundon mes akuzave: ‘Duhet të kesh turp nga vetja…!’

“Duhet të Kesh Turp Nga vetvetja”. Kjo është akuza, që i është bërë Kim Kardashianit për “përvetësim kulturor” nga një fans i hidhëruar. Pasi ajo tregoi modelin e saj të flokëve në Snapchat. Model që në fakt është i stilit “Bo Derek”.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Dukesha Kate Middleton dhuron flokët e saj për bamirësi…
  • Modeli i flokëve të Lady Gaga do të mbahet mend gjatë

Kim Kardashian është përballur edhe me komente të tjera të fansave, pasi ajo zbuloi atë që ë quajti modelin e saj të ri të flokëve në mediat sociale.

Aktorja Bo Derek me stilin e saj, u shfaq në vitin 1979 në filmin “10”.

Ndërsa 37-vjeçarja Kim ka bërë këtë fotografi të dielën dhe e ka postuar në Snapchat, duke treguar byshtalecët e saj, por që në fak rezulton të jenë të stilit të “Bo Derek” (që i atribuohet aktores se filmit “10” në vitin 1979).

Megjithatë, komentet menjëherë kanë vërshuar nga fansat e saj, të cilët thanë se ajo po tregon “mungesë respekti” dhe e kanë akuzuar atë për vjedhje të kulturave e stileve të njerëzve të tjerë.

Kim Kardashain përfundon mes akuzave: ‘Duhet të kesh turp nga vetja...!’
Kim Kardashain përfundon mes akuzave: ‘Duhet të kesh turp nga vetja…!’

www.lajm-shqip.com

29.01.2018

The post Kim Kardashain përfundon mes akuzave: ‘Duhet të kesh turp nga vetja…!’ appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Kim Kardashain përfundon mes akuzave: ‘Duhet të kesh turp nga vetja…!’

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×