Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Foto/ Ju prezantojmë me modelen më seksi bullgare…

Modelja nga Bullgaria tashmë ka pushtuar Rrjetet Sociale me paraqitjet ‘hot’ të saj.

Të ngjashme mund të lexoni:
  • Tri gabimet që bëjnë femrat kur e zgjedhin mashkullin me të cilin martohen
  • Xhensila Myrtezaj: ‘Prej jush, ne si çift nuk publikojmë bamirësitë tona!’

Është fjala për Nikoleta Lozanova që shquhet për fizikun, format trupore bombastike të cilat e bëjnë të jetë pjesë e shtypit rozë.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi sensuale.

Më poshtë, ju sjellim disa imazhe përvëluese të modeles Lozanova, që ju lë pa mend me këto linjat trupore që çdo femër do e kishte zili.

Modelja e njohur është pjesë e “PlayBoy”, dhe shumë revistave të njohura, madje kjo e fundit thuhet se ka qenë në lidhje me futbollistin e famshëm, Cristiano Ronaldo .

www.lajm-shqip.com

29.01.2018

The post Foto/ Ju prezantojmë me modelen më seksi bullgare… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Foto/ Ju prezantojmë me modelen më seksi bullgare…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×