Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ja si e kalojnë shenjat e horoskopit Shën Valentinin kur janë single

Të qenit single për ditën e Shën Valentinit nuk është gjithmonë e thjeshtë.

Për disa mund të jetë një ditë si gjithë të tjerat, ndërsa për të tjerë mund të jetë shumë emotive.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Meri jep parashikimin e fundjavës: Të papriturat për shenjat…
  • Shenjat e horoskopit, të cilat nuk e ‘njohin’ kurrë plakjen!

Ja si e kalojnë shenjat e horoskopit Shën Valentinin kur janë single

Por Jeni kuriozë të dini çfarë thotë astrologjia? Zbulojeni si më poshtë:

Dashi– Të lindurit e kësaj shenje nuk janë lloji i personit që nis të ankohet për Shën Valentin.

Maksimumi që mund të bëjnë është të hanë shumë çokollatë, më pas të vazhdojnë jetën. Ju e dini që dashuria do ndodhë, kështu vazhdoni jetën.

Demi– Të qenit single për Shën Valentin i fut këta persona disi në panik.

Duke qenë se jeni disi njerëz romantik, kjo ditë mund t’iu bëjë pak melankolik, por nuk do e jepni veten. Mund të kujtoni ndonjë dashuri të vjetër ashtu tek-tuk, por do arrini ta mbani veten të zënë për mos të rënë pre e melankolizmit.

Binjakët– Duke qenë se jeni njerëz të pavendosur, nuk jeni të siguritë se si ndiheni as vetë.

Nëse keni një shoqeri të mirë, atëherë as nuk jua ndjen për dashurinë, por në të kundërt mund të ktheheni në një njeri të depresionuar.

Gaforrja– Në këtë ditë ju mund ta gjeni veten duke kujtuar të gjithë arsyet pse jeni single.

Dhe në fakt po flasim për ato negativet. Mund të ndiheni të pasigurt, dhe do të jeni në kërkim të njerëzve të cilët ju bëjnë të ndiheni mirë.

Luani– Fakti që jeni një narcist, ende nuk e kuptoni se si ka mundësi të jeni single në rradhë të parë.

Por pavarësisht kësaj ju i mbushni mendjen vetes se sa i mirë jeni dhe festoni gjithsesi, mjafton të mos ndiheni vetëm.

Virgjëresha– Për ju Shën Valentini është dita ku trembeni se nuk do gjeni kurrë një njeri që t’ju dojë dhe ta doni. Ju do e gjeni veten të ngujuar në punë vetëm që të harroni çfarë dite është.

Peshorja– Do jeni në kërkim të njerëzve për të folur ose për të bërë plane.

Le të jetë kush të dojë, mjafton që ju të mos ndiheni vetëm. Gjithsesi nuk jeni tipi që bini në depresion, e dini mirë që jeta është e bukur pavarësisht të gjithave.

Akrepi– Nuk e keni mendjen fare se çfarë dite është. Me shumë mundësi do të jeni duke vazhduar planet tuaja sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Egoja juaj është aq e fortë, sa keni turp të ndiheni të dobët edhe kur jeni me veten.

Shigjetari– Do jeni shumë të fokusuar në gjëra të tjera nëse jeni single. Nuk jeni lloji i personit që rrini dhe mendoni se sa keq është të jesh single, madje as për Shën Valentin.

Bricjapi– Ju e dini që për Shën Valentin ka shumë beqarë ashtu sikurse ju. Ndaj do të jeni në zyrë, duke menduar për punën tuaj.

Ujori– Ju nuk ju pëlqejnë dramat e shkaktuara nga njerëzit single, kështu do ta gjeni veten shumë pasiv gjatë kësaj ditë.

Mund të jeni duke qëndruar në shtëpi duke refuzuar çdo lloj ftese.

Peshqit– Si njerëz emotiv që jeni, Shën Valentini mund t’ju gjejë disi të dëshpëruar. Mos u mërzisni, në fund të ditës e gjithë ndjesia e keqe do të ketë kaluar.

www.lajm-shqip.com

29.01.2018

The post Ja si e kalojnë shenjat e horoskopit Shën Valentinin kur janë single appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ja si e kalojnë shenjat e horoskopit Shën Valentinin kur janë single

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×