Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Tiranë: Një grua kërcënonte se do të hidhej nga 4 i një pallati

Një grua kërcënonte se do të Hidhej Nga 4 i një pallati në Tiranë.

Ngjarja po ndodh në Tiranë  pranë Gjykatës së Krimeve të rënda.  Forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Fëmijët denoncojnë nënën për dhunë fizike ndaj tyre…
  • Aksident në Berat/ Arrestohet një qytetar pasi shkeli rregullat e…
  • Greqi/ Trafikojnë 125 kg marijuanë: Arrestohen tre shqiptarë dhe një grek

Tiranë: Një grua kërcënonte se do të hidhej nga 4 i një pallati

Gruaja e cila ka kërcënuar se do hidhej nga kati i katërt ka zbritur.

Ka qenë policia e  cila ka ndihmuar gruan të zbresë nga kati i katërt i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur pas Gjykatës së Krimeve të Rënda.

Ndërkohë që e gjithë ngjarja u dha nëpër media si një tentativë për vetëvrasje e vërteta është krejt ndryshe.

Gruaja në fjalë, identiteti i të cilës nuk dihet ende, ishte në një peshë rreth 200 kg dhe ka qenë vetë ajo e cila ka telefonuar ambulancën dhe policinë.

Arsyeja mësohet se ka qenë pasi nuk po zbriste dot.

www.lajm-shqip.com

29.01.2018

The post Tiranë: Një grua kërcënonte se do të hidhej nga 4 i një pallati appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Tiranë: Një grua kërcënonte se do të hidhej nga 4 i një pallati

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×