Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Përcillet për në banesën e fundit Aldison Behlulaj, A do ketë hasmëri?

Përcillet për në banesën e Fundit Aldison Behlulaj.

Infermeri që vrau para pak ditësh studenten e drejtësisë dhe qëlloi edhe veten me një plumb në kokë.

Të ngjashem mund të lexoni:

  • Ndërron jetë Aldison Belulaj, pasi u mbajt në jetë nga aparaturat…
  • Dëshmitë/ Fjala e fundit që Ariela i tha Aldisonit përpara se ai ta vriste…
  • Lezhë/ Marshim homazh në përkujtim të studentes 21-vjeçare Ariela Murati

Aldison Behlulaj përcillet për në banesën e fundit

Pas cermonisë mortore në fshatin e lindje dhe në të njëjtën varrezë me atë  ku u varros edhe studentja ka folur për mediat djali i dajës së Aldisonit.

Astrit Koroveshi tha se i kanë qëndruar pranë Aldisonit këtë javë.

‘Të dy të rinjtë mund të përfundonin në martesë, por dy të rinjtë do të prehen në varrezë’, tha ai.
Me familjen e vajzës nuk kemi mosmarrëveshje dhe se nuk i trembemi hasmërisë,  tha daja i Aldsionit.

‘Kjo nuk ishte një ngjarje e mirë për të dyja palët’, tha ai.

ww.lajm-shqip.com

29.01.2018

The post Përcillet për në banesën e fundit Aldison Behlulaj, A do ketë hasmëri? appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Përcillet për në banesën e fundit Aldison Behlulaj, A do ketë hasmëri?

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×