Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Tifozëria dhe bashkia Lushnje në një qëndrim për…

Bashkia e Lushnjes si dhe tifozëria e futbollit bien në një mëndje. Është fjala për gjykimin e ndeshjes ditë më parë në Durrës midis dy ekipeve. Ajo ndeshje shënoi incidente dhe vijoi dhe me ndalimin e disa tifozëve lushnjarë.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Teutës në përballjen me Lushnjen do t’i mungojë Dedic dhe Hakaj!
  • Policia/ Fier-Lushnje ‘lumë’ arrestimesh për…

Në një postim zyrtar të bashkisë thuhet:

“Gjykimi la shumë për të dëshiruar! Urojmë që ajo sjellje të mos ketë lidhje me fushatën zgjedhore të kreut të Federatës!”

Ky postim zyrtar shton pikëpyetjet. Dhe pyetja jonë për lexuesit është: Kaq i thellë qënka problem?

Për Lajm Shqip

Vladimir Muçaj

28.01.2018

The post Tifozëria Dhe Bashkia Lushnje në një qëndrim për… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Tifozëria dhe bashkia Lushnje në një qëndrim për…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×