Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Flet Mario Davidovic, grimieri i Kim Kardashian: Kur më mërzit e shaj shqip

Eventi madhështor “ODA” i organizuar disa ditë më parë në Pallatin Presidencial bëri bashkë personazhe të njohur shqiptarë. Rreth 300 të ftuar të përzgjedhur mes politikës, artit, televizionit dhe biznesit ishin aty. Për tu njohur nga afër dhe për të krijuar kontakte. Me qëllim promovimin e traditave të të gjitha trevave shqiptare. Midis tyre, ishte edhe Mario Davidovic.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Kim Kardashian i bën ofertën e radhës nënës surrogate…
  • Zbulohet emri i vajzës së Kim Kardashian…I çuditshëm dhe i veçantë, ajo quhet…

Shqiptarët u bënë bashkë nën petkun e sharmit dhe elegancës. Të ftuarit shoqëroheshin nga zonjushat e veshura me motive tradicionale.
Pjesë e këtij eventi ku nuk mungoi kamera e “Jo vetëm modë” ishte edhe grimieri i famshëm i Kim Kardiashian, Mario.

Ai foli shqip gjatë eventit dhe tregoi se nëna e tij ka folur gjithnjë shqip në shtëpi.

Mario tregon se nuk i ka mësuar Kim Kardashianit të shajë në gjuhën tonë, pasi kur mërzitet me të e shan në shqip.

“E shaj kur mërzitem dhe nuk dua që ajo të dijë se çfarë i them”, tha grimieri.

www.lajm-shqip.com

28.01.2018

The post Flet Mario Davidovic, grimieri i Kim Kardashian: Kur më mërzit e shaj shqip appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Flet Mario Davidovic, grimieri i Kim Kardashian: Kur më mërzit e shaj shqip

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×