Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Grimieri shqiptar Mario Dedivanovic: Kur Kim më mërzit, e shaj shqip

Grimieri Shqiptar Mario Dedivanovic ka deklaruar se kur Kim Kardashian e mërzit ai e shanë atë në shqip.

Eventi madhështor “ODA” i organizuar disa ditë më parë në Pallatin Presidencial bëri bashkë personazhe të njohur shqiptarë.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Kim Kardashian i bën ofertën e radhës nënës surrogate…
  • Zbulohet emri i vajzës së Kim Kardashian…I çuditshëm dhe i veçantë, ajo quhet…

Rreth 300 të ftuar të përzgjedhur mes politikës, artit, televizionit dhe biznesit ishin aty për t’u njohur nga afër dhe për të krijuar kontakte, me qëllim promovimin e traditave të të gjitha trevave shqiptare.

Grimieri shqiptar Mario Dedivanovic: Kur Kim më mërzit, e shaj shqip

Shqiptarët u bënë bashkë nën petkun e sharmit dhe elegancës.

Të ftuarit shoqëroheshin nga zonjushat e veshura me motive tradicionale.
Pjesë e këtij eventi ku nuk mungoi kamera e “Jo vetëm modë” ishte edhe grimieri i famshëm i Kim Kardiashian, Mario.

Ai foli shqip gjatë eventit dhe tregoi se nëna e tij ka folur gjithnjë shqip në shtëpi, shkruan syri.net.

Mario tregon se nuk i ka mësuar Kim Kardashianit të shajë në gjuhën tonë, pasi kur mërzitet me të e shanë në shqip.

“E shaj kur mërzitem dhe nuk dua që ajo të dijë se çfarë i them”, tha grimieri.

www.lajm-shqip.com

28.01.2018

The post Grimieri shqiptar Mario Dedivanovic: Kur Kim më mërzit, e shaj shqip appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Grimieri shqiptar Mario Dedivanovic: Kur Kim më mërzit, e shaj shqip

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×